IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Důležité sdělení - II. opatření koronavirusTisk

Tato aktualita byla nahrazena aktualitou IV. z 20.3.2020

 

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

dovoluji si informovat Vás, že v návaznosti na víkendová vládní opatření (Usnesení č. 211, 214 aj.) v souvislosti s výskytem koronaviru v ČR přistupujeme k posílení preventivních opatření v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví našich zaměstnanců i zákazníků.

S platností od pondělí 16.3.2020, od 8:00 hod nově platí ve společnosti IRIMON, spol. s r.o. tato rozšířená opatření:

1./ Maloobchodní i velkoobchodní prodej v naší společnosti probíhá i nadále, avšak s dále uvedenými omezeními a opatřeními.

2./ Veškerý maloobchodní i velkoobchodní prodej bude však až do odvolání nově prováděn a zajišťován výhradně bezkontaktně, což fakticky znamená, že veškeré objednávky od všech typů klientů přijímáme POUZE prostřednictvím:

  • IRIMON E-SHOPu                            objednavky-mo@irimon.cz
  • IRIMON B2B E-VELKOOBCHDu        objednavky-vo@irimon.cz
  • E-mailem                                       irimon@irimon.cz
  • Telefonicky maloobchod                777 696 498
  • Telefonicky velkoobchod                773 344 790

3./ Osobní zadávání a přijímání objednávek, spojené s osobní konsultací v obchodních prostorách společnosti, bude z preventivních důvodů dočasně pozastaveno jak pro maloobchodní, tak i pro velkoobchodní zákazníky a objednávky budeme dočasně přijímat pouze bezkontaktně.

4./ Zboží Vám rádi bezpečně a bezplatně doručíme na Vámi zadanou adresu. Jako vstřícný krok pro snížení rizik z osobních kontaktů Vám budeme od pondělí 16.3. doručovat zboží z kategorie standard (S) až do odvolání ZDARMA. U doručování zboží XL a XXL platí běžné podmínky i nadále.

5./ Veškeré objednávky zboží s datem 16.3.2020 a pozdějším budou vyřizovány a expedovány k zákazníkům výlučně prostřednictvím přepravních společností nebo vlastní dopravou ke klientům.

6./ Prosíme odložte prosím osobní návštěvy v provozovně společnosti na klidnější dobu. V těchto dnech kontaktujte naše techniky či obchodníky POUZE elektronicky či telefonicky.

7./ Obchodní a provozní části budovy, prodejní místa, vzorkovny budou dočasně z preventivních důvodů uzavřeny, pro ochranu Vás i nás, aby nemohlo docházet k osobním kontaktům, které představují v této době zvýšené riziko.

8./ Veškeré konsultace, poradenství a technickou podporu Vám budeme poskytovat dočasně elektronicky odpovědí na Vaše dotazy, nebo telefonicky na níže uvedených telefonních číslech

  • Zákaznický servis                              281 868 181, 777 151 574
  • Technické oddělení:                          773 344 791 až 794
  • Elektro oddělení:                               608 684 118, 773 344 793
  • Reklamace:                                       777 329 474

9./ Platby za zboží musí být prováděny výhradně bezhotovostně převodním příkazem u stálých zákazníků s RKS, nebo dobírkou.

10./ Podrobnější informace naleznete na homepage www.irimon.cz, kde Vás budeme o vzniklé situaci průběžně informovat. Současně můžete během pracovní doby použít naši infolinku 281 868 181 nebo nám zanechat vzkaz na adrese irimon@irimon.cz .

Děkuji Vám za pochopení a za zmíněná provozní omezení se omlouvám.

Hodně štěstí a pevné zdraví!

 

Za tým IRIMONu

Ing. Vladimír Šenkýř, jednatel