IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Aktualizované opatření - osobní odběryTisk

Tato aktualita byla nahrazena aktualitou IV. z 20.3.2020

 

Vážení zákazníci,

abychom vám i přes současnou složitou situaci v ČR umožnili bezpečné nákupy bez rizikových front a bez jakéhokoliv ohrožení zdraví, Vašeho i našich zaměstnanců, aktualizujeme opatření z předešlých dní.

Od středy 18.3.2020 platí ve společnosti IRIMON, spol. s r.o. tyto nové obchodní podmínky:

1./ Pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky zůstává prodej NEPŘERUŠEN, je však třeba respektovat dále uvedená omezení a opatření, týkající se především maloobchodu a osobních kontaktů.

2./ Osobní zadávání a přijímání objednávek, spojené s osobní konsultací v obchodních prostorách společnosti, je z preventivních důvodů i nadále dočasně pozastaveno, jak pro maloobchodní, tak i pro velkoobchodní zákazníky.

3./ Veškeré objednávky přijímáme výhradně bezkontaktně, což fakticky znamená, že veškeré objednávky od všech typů klientů přijímáme POUZE prostřednictvím:

  • IRIMON E-SHOPu                            objednavky-mo@irimon.cz (maloobchod)
  • IRIMON B2B E-VELKOOBCHDu        objednavky-vo@irimon.cz (velkoobchod)
  • E-mailem                                       irimon@irimon.cz
  • Telefonicky maloobchod                777 696 498
  • Telefonicky velkoobchod                773 344 790

4./ Platby za zboží musí být prováděny výhradně bezhotovostně převodním příkazem předem (doporučejeme), dobírkou (z hlediska prevence nedoporučujeme) nebo u stálých VO zákazníků s RKS také na fakturu s odloženou splatností (preferujeme), nebo platební kartou (od středy 18.3.2020 opět přijímáme). Kontaktní hotovostní platby jsou dočasně pozastaveny.

5./ Osobní odběr na výdejové rampě umožníme výhradně registrovaným velkoobchodním zákazníkům s IČ pouze na základě předchozí bezkontaktní objednávky dle bodu 3.

6./ Během osobního odběru dodržujte prosím hygienické podmínky, specifikované na výdejovém místě, nevstupujte do objektu, vyčkejte v prostoru před rampou a dodržujte odstupy min. 2m od jiných zákazníků či obsluhy, nebo vyčkejte v autě a kontaktujte nás telefonicky.

7./ Zboží Vám také rádi i bezpečně a bezplatně doručíme na Vámi zadanou adresu přepravní společností. Jako vstřícný krok pro snížení rizik z osobních kontaktů Vám od pondělí 16.3.2020 doručujeme zboží z kategorie standard (S) až do odvolání ZDARMA. U doručování zboží XL a XXL platí běžné podmínky i nadále.

8./ Obchodní a provozní části budovy, prodejní místa, vzorkovny budou dočasně z preventivních důvodů uzavřeny, pro ochranu Vás i nás, aby nemohlo docházet k osobním kontaktům, které představují v této době zvýšené riziko.

9./ Veškeré konsultace, poradenství a technickou podporu Vám budeme poskytovat dočasně bezkontaktně, tzn. elektronicky odpovědí na Vaše dotazy, nebo telefonicky na níže uvedených telefonních číslech

  • Zákaznický servis:                             281 868 181, 777 151 574
  • Technické oddělení:                          773 344 791 až 794
  • Elektro oddělení:                               608 684 118, 773 344 793
  • Reklamace:                                       777 329 474

 

Podrobnější informace naleznete na homepage www.irimon.cz, kde Vás budeme o vzniklé situaci průběžně informovat.

Současně můžete během pracovní doby použít naši infolinku 281 868 181 nebo nám zanechat vzkaz na adrese irimon@irimon.cz .

Děkuji Vám za pochopení a všem přeji hodně psychických i fyzických sil.

Hodně štěstí a pevné zdraví!

 

Za tým IRIMONu

Ing. Vladimír Šenkýř, jednatel