Odborná školení, setkání a prezentace 2019 - Přihláška

Přihláška na školení závlahy a prezentace | 2019

Základní technická školení / Téma: Abeceda profesionálního závlaháře od A do Z
Popis

Zajímáte se o moderní automatické závlahové systémy, ale nevíte jak uceleně začít? Chcete se vyvarovat chyb, které dělají jiní, a seznámit se s radami a doporučeními odborníků? Staňte se všestranným závlahářem za 3 dny v nejkomplexnějším odborném školením v ČR.

Neztrácejte čas sledováním „zaručených“ rad a videonávodů na internetu, jak snadno se dá závlaha montovat. Je to obvykle jen ztráta času, věřte nám a čas raději využijte efektivně. Přijďte si raději poslechnout a podívat se, jak se k problematice závlahy staví profesionálové s mnohaletou zkušeností, experti, co se závlaze úspěšně věnují třeba i více než čtvrtstoletí. Přijďte si poslechnout, co je v moderní závlaze zbytečné řešit a co naopak nelze podceňovat. Pomůžeme Vám z balíku znalostí, rad a doporučení ohledně závlahy a závlahových systémů vybrat ty nejdůležitější zásady, zafixovat si ta nejužitečnější pravidla a hlavně Vás naučíme pochopit souvislosti. Na našich školeních Vás nebudeme obtěžovat skrytým marketingem ani obchodními nabídkami, hrnce ani vysavače opravdu neprodáváme a to, co Vám budeme a chceme tyto tři dny nabízet, to nebudou ani trubky či postřikovače, ale budeme se snažit naučit Vás o závlaze především přemýšlet. Pokud pochopíte podstatu přístupu ke smysluplným návrhům AZS, k realizacím, k myšlení o vodě jako surovině, k jejímu efektivnímu využívání pro lepší životní prostor kolem nás, k šetření vodou, k zadržování vody v krajině a k užitku jako takovému, pak bude naše společná mise a cesta světem závlahových systému od A až po Z úspěšná.
Nepropásněte příležitost zúčastnit se jedinečného odborného školení s názvem Abeceda profesionálního závlaháře od A do Z, které se koná jednou ročně a které Vám poskytne komplexní a ucelený pohled na problematiku závlahových systémů. Odbornými garanty a lektory v tomto kurzu Vám budou zkušení závlaháři s více než dvacetiletou praxí, společně s velmi šikovnými projektanty a techniky AZS. Ti se s Vámi podělí o jejich dovednosti, zkušenosti a po 3 dny Vám budou plně k dispozici jak v teoretických přednáškách, tak i ve dvou praktických workshopech.
Během tří dnů se dozvíte to nejdůležitější, co musí každý závlahář profesionál vědět, aby se na oblast závlahových systémů dokázal dívat s nadhledem a vyvaroval se chyb.
3denní blok základních školení se skládá z teoretické části (B1) poukazující na základní pravidla návrhu a montáže s ukázkou nejčastějších chyb, dále pak praktické části projekční (B2), která řeší konkrétní návrh AZS zahrady rodinného domu včetně vytvoření kalkulace a ukázky řešení závlahy veřejných ploch. Tento blok školení uzavírá školení praktické montážní (B3), kde si každý účastník bude moci v praxi na improvizovaných stanovištích vyzkoušet montáž základních prvků AZS.


Tato základní technická školení jsou vhodná pro:
 • nové začínající instalační firmy AZS – s minimem zkušeností nebo bez zkušeností
 • spolupracující instalační firmy s potřebou zaškolení vlastních zaměstnanců
 • projektanty AZS z řad zahradních a stavebních projektantů, projektantů TZB a architektů
 • studenty a pedagogy zahradnických a technických škol
 • vodohospodáře
 • pracovníky zadavatelů zakázek a investory z oblasti AZS (veřejná sféra)
 • zodpovědné investory a budoucí provozovatele AZS

 

Školení B1, B2, B3 bude doplněno i o dobrovolné dovednostní testy a kvízy. Každý účastník kurzu obdrží kromě sady katalogů, technologických předpisů pro montáž a projekci, bohaté sady vzorků postřikovačů, voucherů na produkty AZS či projekci zdarma, také i certifikát o úspěšném absolvování školení.

Buďte efektivní, poučte se raději z chyb druhých, než z chyb vlastních!

VybranéB1 - LEXIKON ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL PRO NÁVRH A MONTÁŽ AZS (1. DEN) 1/3
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Cíl školení B1:
Podělit se o praktické zkušenosti tak, aby absolvent kurzu dokázal předcházet zbytečným chybám, a aby jím navržené a namontované systémy byly efektivnější, bezpečnější a spolehlivější. Školení může být i vítanou inspirací pro investory, co vlastně mají požadovat, neboť mnohdy ani neví, jaké velké možnosti AZS nabízí.

Charakteristika školení B1:
Úvodní den z 3denního bloku základních školení s názvem BASIC IRRIGATION TRAINING nese název LEXIKON základních pravidel pro návrh a montáž AZS. Přestože název napovídá, že posluchači budou seznamováni s tím, jak závlahu navrhovat a montovat správně, pokusíme se toto první školení pojmout trochu netradičně, naruby. Proč? Protože pokud Vám řekneme A, chceme Vám také říct B. Nebudeme Vám říkat jen jak se závlaha dělat má, ale také Vám hned řekneme, jak se profesionální a efektivní závlaha dělat nemá, kde a jak nejčastěji mnozí nezkušení závlaháři chybují a jak na své chyby mohou doplatit. Dozvíte se víc, než se obvykle na podobných školení říkává. Dozvíte se nejen teorii, ale díky více než 20leté zkušenosti přednášejících se s Vámi podělíme o naše dlouholeté zkušenosti z praxe v oboru AZS.
Nedělejte stejné chyby, jaké dělali mnozí před Vámi, co si mysleli, že už vědí jak závlahu dělat. Dobrými závlaháři se stanete až tehdy, až budete vědět nejen co a jak dělat, ale hlavně až budete vědět, na co si dát pozor. Co jsou mýty a co jsou fakta.

Toto školení je vhodné pro:
 • začínající instalační firmy AZS HUNTER
 • spolupracující instalační firmy s potřebou zaškolení vlastních zaměstnanců
 • pracovníky zadavatelů zakázek a investory z oblasti AZS
 • zahradnické firmy a zahradní architekty, vodohospodáře
 • každého závlaháře, který se chce stále zdokonalovat


Základní plná cena školení: 1 900 Kč bez DPH (2 299 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

B1

úterý 22. ledna 2019
(celodenní školení)

Garant školení


Ing. Vladimír Šenkýř
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení B1
 • 8:00
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:30
  O závlahových systémech a vodě
  O vodě, předpisy a legislativa, vodní zákon, nakládání s vodou
  Vodní zdroje, potřeba a spotřeba vody, přípojky
  Frekvence zavlažování, provozování a údržba AZS, řídicí prvky
  Zákazníci a investoři, stavební připravenost, smlouvy, projekce, subdodávky
  Krátké představení Kalkulátoru nabídek
 • 11:00
  1. část – Pravidla a chyby v projekci a montáži AZS
  Hydraulika, tlakové ztráty, roztažnost potrubí, srážková výška
  Postřikovače, pravidla a možnosti řešení, kombinací, výhody, nevýhody
  Základní stavební prvky systému, jejich druhy, význam, funkce, výběr prvků
 • 12:00
  Oběd
 • 13:30
  2. část – Pravidla a chyby v projekci a montáži AZS
  Od přípravy staveniště, přes bezpečnost práce, vytyčování pozemku, zemní výkopové práce
  a obecný postup montáže, až po uvedení systému do provozu a předání systému do užívání
  Čerpací stanice, zapojení, filtrace
  Na co si dát při montáži pozor, co se nevyplácí podcenit
  Krátké představení Kalkulátoru nabídek
 • 16:00
  Diskuse
 • 16:15
  Zakončení školení
Poznámka:
Přestože školení je koncipováno jako třídenní (doporučujeme) - lze jej absolvovat i jednotlivě v jednotlivých dnech dle vlastní úvahy.
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Kulturní dům Kyje, Šimanovská 47, 198 00 Praha 9 

VybranéB2 - PRAKTICKÉ PROJEKČNÍ ŠKOLENÍ AZS - WORKSHOP (2. DEN) 2/3
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Cíl školení B2:
Prakticky si vyzkoušet všechny nejčastější činnosti, se kterými se může závlahář setkat při projekci AZS a současně si zapamatovat na jaké chyby si dát pozor.

Charakteristika školení B2:
Praktické projekční školení je určeno pro instalační a projekční firmy z oblasti závlahových systémů k získání základních praktických znalostí a dovedností v navrhování závlahových systémů Hunter pro zahrady rodinných domů a menší veřejné plochy. Školení proběhne formou praktické výuky – kompletního zpracování konkrétního návrhu AZS krok za krokem, s využitím teoretických znalostí z 1. dne školení. Lektoři budou v průběhu dne postupně opakovat nejdůležitější rady, tipy a také budou upozorňovat na časté chyby. Vše si bude každý účastník moci konfrontovat s řešenými příklady. V odpolední části školení bude předvedena tvorba kalkulace a nabídky v IRIMON Kalkulátoru nabídek a její následný export do finální podoby, předávané konečným zákazníkům.
Na závěr se posluchači budou moci seznámit s projekty veřejných či sportovních ploch a jejich samotným řešením. Vlastní notebook s programem typu AutoCad (postačuje LT) je vítán, není však podmínkou.

Toto školení je vhodné pro:
 • nové začínající instalační firmy se základní znalostí komponentů AZS Hunter
 • spolupracující instalační firmy s potřebou zaškolení vlastních zaměstnanců v oblasti projekce závlahy soukromých zahrad a menších veřejných ploch
 • projektanty AZS z řad zahradních a stavebních projektantů, projektantů TZB a architektů s alespoň minimální znalostí komponentů automatických závlahových systémů Hunter
 • pro účastníky prvního dne třídenního školení Lexikon pravidel pro profesionální závlaháře (B1)


Základní plná cena školení: 1 900 Kč bez DPH (2 299 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

B2

středa 23. ledna 2019
(celodenní školení)

Garant školení


Ing. Petr Antoch
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení B2
 • 8:00
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  Teorie navrhování a projekce AZS „krok za krokem“
 • 9:45
  Dopolední část praktické projekce - WORKSHOP
  Zadání praktického příkladu - řešení návrhu AZS „krok za krokem“ od získání základních informací o pozemku přes rozmístění postřikovačů, výběr postřikovačů, otryskování postřikovačů a jejich rozdělování do sekcí, výpočet průtoků a tlakových ztrát v potrubí, rozmístění ventilových šachtic, volba mikrozávlahy, výpočet délky kapkovacího potrubí, připomenutí základních pravidel práce s tabulkami a technologickým předpisem AZS.
 • 12:00
  Oběd
 • 13:30
  Odpolední část praktické projekce - WORKSHOP
  Rekapitulace, vyhodnocení a rozbor praktického návrhu „krok za krokem“
  Vytvoření kalkulace v IRIMON Kalkulátoru nabídek
  Praktické ukázky a pravidla volby a rozmisťování postřikovačů u projektů veřejných a sportovních ploch – specifika AZS na veřejných a sportovních plochách
 • 16:00
  Diskuse
 • 16:15
  Zakončení školení
Poznámka:
Přestože školení je koncipováno jako třídenní (doporučujeme) - lze jej absolvovat i jednotlivě v jednotlivých dnech dle vlastní úvahy.
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Kulturní dům Kyje, Šimanovská 47, 198 00 Praha 9 

VybranéB3 - PRAKTICKÉ MONTÁŽNÍ ŠKOLENÍ AZS - WORKSHOP (3. DEN) 3/3
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Cíl školení B3:
Prakticky si vyzkoušet všechny nejčastější činnosti, se kterými se může závlahář setkat při instalaci AZS a současně si zapamatovat na jaké chyby si dát pozor.

Charakteristika školení B3:
Praktické montážní školení instalačních firem závlahových systémů je zaměřeno k získání základních praktických znalostí v instalaci a montáži závlahových systémů Hunter pro zahrady rodinných domů a menší veřejné plochy. Náplň dne tvoří tzv. „WORKSHOP“, při němž si budou moci účastníci školení vyzkoušet nejběžnější praktické úkony spojené s instalací závlahy. Praktické ukázky budou prováděny na jednotlivých stanovištích, mezi kterými se účastníci budou během dne přemísťovat a každý si bude moci vyzkoušet praktické příklady instalace el.mag.ventilů do šachtic, instalaci a seřízení postřikovačů, vytvoření odboček na potrubí, instalaci mikrozávlahy, zapojení a seřízení ovládacích jednotek, senzorů, ovládání závlahy přes gsm a mnoho dalšího. Celkem každý během dne vystřídá 8 pracovišť. Během tohoto dne budou také představeny novinky v sortimentu pro rok 2019.

Toto školení je vhodné pro:
 • nové začínající instalační firmy se základní znalostí komponentů AZS Hunter
 • spolupracující instalační firmy s potřebou zaškolení vlastních zaměstnanců v oblasti montáže závlahy soukromých zahrad a menších veřejných ploch (noví zaměstnanci nebo za účelem zopakování)
 • pro účastníky prvního a druhého dne třídenního školení Lexikon pravidel pro profesionální závlaháře (B1) (B2)


Základní plná cena školení: 1 900 Kč bez DPH (2 299 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

B3

čtvrtek 24. ledna 2019
(celodenní školení)

Garant školení


Ing. Michal Boháč
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení B3
 • 8:00
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  Produktové novinky 2019 v sortimentu firmy IRIMON
 • 9:45
  Teorie montáže AZS „krok za krokem“ od stavební připravenosti přes samotnou montáž až po uvedení systému do provozu, základní pravidelný servis a údržbu.
 • 10:00
  Dopolední část praktické instalace - WORKSHOP
  Ukázky instalace ventilů do šachtic, rozdělovače, zapojení a seřízení postřikovačů, instalace odboček, práce s potrubím, zapojení a programování ovládacích jednotek
 • 12:00
  Oběd
 • 13:30
  Odpolední část praktické instalace - WORKSHOP
  Ukázky instalace hlavních sestav, filtrace, montáž mikrozávlahy - montážní pomůcky, zapojení a párování bezdrátových čidel s ovl. jednotkami, kombinace vodních zdrojů, dopouštění, hladinová hlídání
 • 16:00
  Vyhodnocení testu, diskuse, zakončení školení
Poznámka:
Přestože školení je koncipováno jako třídenní (doporučujeme) - lze jej absolvovat i jednotlivě v jednotlivých dnech dle vlastní úvahy.
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Kulturní dům Kyje, Šimanovská 47, 198 00 Praha 9 

Odborná technická školení / Téma: Jak se stát expertem v oboru AZS
Popis

Chcete se stát expertem v oboru AZS a rozšířit si Vaše znalosti v konkrétní vybrané oblasti? Zajímá Vás, co je v oboru nového a jaké jsou nové trendy v zavlažování?

Přihlaste se na jedno ze 6 půldenních nadstavbových expertních školení, které jsou zaměřena na konkrétní oblast profesionální závlahy, která je nejvíce diskutována, a která Vás nejvíce zajímá. Tým zkušených odborníků a techniků ze společnosti IRIMON, spolu se zajímavými hosty, specialisty se zaměřením na konkrétní oblast, Vás seznámí se svými zkušenostmi a provede Vás danou problematikou skrze praktické ukázky, doporučení a tipy. Seznámíme Vás s tím, co je v oboru nového a kterým směrem se závlaha bude do budoucna ubírat.

Nadstavbová expertní školení se skládají ze 6 půldenních školení:

E21 - Jak efektivně zavlažovat a provozovat AZS - je školení o šetrném a efektivním způsobu zavlažování v návaznosti na specifické požadavky vláhové potřeby jednotlivých zavlažovaných ploch, vedoucí k maximální úspoře vody. Je až s podivem, kolik závlahové vody je zcela zbytečně spotřebováno jen proto, že provozovatelé AZS neumí správně a smysluplně zavlažovat a ekonomicky využívat svá závlahová zařízení.

E22 - Efektivní využívání akumulačních nádrží – WORKSHOP - seznámí účastníky s logikou a pravidly, které by měl znát každý, kdo plánuje využívat dešťovou jímku a hledá odpovědi jak správně kombinovat vodní zdroje, jak stanovit optimální velikosti jímky v návaznosti na velikosti pozemku a jak bezpečně a spolehlivě zajistit kombinaci s ostatními zdroji vody. Školení bude formou workshopu, kde si ukážeme funkční zapojení, modely a sestavy armatur.

E23 - Pokročilé ovládací systémy AZS – představíme si, jak správně vybírat řídicí prvky u složitějších systémů, na co myslet, co nezapomenout a ukážeme si i ukryté a pokročilé funkce řídicích systémů tak, jak se o nich nedočtete v žádném návodu a manuálu. Předpokládáme, že základy řízení závlahy znáte, ale chcete si znalosti rozšířit a seznámit se např. s dekodéry, wifi moduly nebo objevit kouzlo nové generace jednotek ICC2 a ACC2, které se od tohoto školení stanou Vašimi miláčky.

E24 - Hunter Hydrawise a vzdálená správa AZSWORKSHOP - je praktické interaktivní školení o technologii Hunter Hydrawise, která otáčí svět řízení závlahových systémů naruby a mění od základu pohled na konvenční řízení závlahy. Moderní závlahový systém si dnes již stěží lze představit bez vazby na počasí, bez možnosti vzdálené správy a bez reportů a bezpečnostních hlášení o řádném provozu AZS. Přineste si svůj chytrý telefon a společně se ponoříme do světa Hydrawise. Večerní program si ten den nedomlouvejte; ze školení nebudete chtít odejít, dokud si nevybijete baterky v mobilu .


Závěrečný blok expertních školení se bude týkat opět vody, tentokrát ve službách zemědělství.

E25 - Agrozávlaha větších pěstitelských celků - školení o závlaze zemědělských ploch, velkých pěstitelských celků, zahradnických školek, sadů, vinic vč. doporučení vhodných komponentů, doporučení pro výběr, instalaci. Malá plocha, malá závlaha, velká plocha, velká závlaha. Je to pravda? Přijďte to zjistit.

E26 - Filtrace vody pro AZSWORKSHOP - odpolední školení, představující praktické ukázky filtrů a filtračních stanic, způsobu filtrace z rozdílných zdrojů vody, předfiltrace a způsobu zadržování biologických i mechanických nečistot. Je to workshop, takže se nebojte, budeme se zase společně v něčem pořádně vrtat, abyste viděli, kolik špíny může být ve vodě, když se pořádně nečistí.


Vyberte si téma školení, které je Vám nejbližší a chtěli byste se o něm dozvědět více a přijďte se s námi podělit i o své vlastní zkušenosti v oboru.


Tato odborná technická školení jsou vhodná pro:
 • pracovníky firem Hunter Partner pro posilování jejich odbornosti - jako profíci a Hunter partneři ukažte konkurenci záda!
 • nově začínající instalační firmy AZS – po absolvování školení BASIC, abyste příští rok už byli také Hunter partneři
 • pracovníky zavedených instalačních firem konkurenčních systémů, aby si porovnali produkty, um a dovednosti nás a i současných dodavatelů
 • majitele instalačních firem AZS, ať umí ocenit těžkou práci a odbornost svých zaměstnanců, kteří musí často řešit zapeklité situace
 • greenkeepery a správce AZS, aby uměli své systémy maximálně využívat a přitom dokázali šetřit vodou
 • pěstitele, zemědělce, zahradní architekty a zahradníky, aby poznali možnosti moderní techniky a věděli, co mají a nemají po závlahářích chtít
 • provozovatele městských a obecních závlahových systémů

VybranéE21 - JAK EFEKTIVNĚ ZAVLAŽOVAT A PROVOZOVAT AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E21:
Cílem tohoto nadstavbového školení je rozšíření znalostí účastníka o šetrném a efektivním způsobu zavlažování v návaznosti na specifické požadavky vláhové potřeby jednotlivých zavlažovaných ploch, vedoucí k maximální úspoře vody. Je až s podivem, kolik vody na zavlažování se zbytečně spotřebuje bez užitku, pokud dojde k přemokření zavlažované plochy nebo pokud se zvolí nevhodné závlahové cykly, nerespektuje se svažitost, propustnost, zastínění, typ půdy apod. Pokud navíc není uživatel seznámen s doporučeným provozem nebo je dokonce laik, dochází ke ztrátám vody až v řádu desítek procent. Pokusíme se všem účastníkům školení představit metody efektivního hospodaření s vodou na základě měřených údajů a vodní bilance. V průběhu školení budou nastíněné vláhové potřeby jednotlivých typů zavlažovaných ploch v návaznosti na propustnost zemin a roční srážkové úhrny. Bude zde doporučení, jak dlouho zavlažovat a jakou frekvenci volit pro optimální dávku závlahy. Budeme se zabývat i metodikou měření půdní vlhkosti. Na příkladech bude vysvětlena základní bilance potřeby a spotřeby vody v souvislosti s evapotranspirací. Evapotranspirace zde bude podrobně popsána a vysvětlena na konkrétních příkladech. V rámci školení bude prezentováno reálné měření spotřeby vody, srážek a teploty na předváděcím pozemku společnosti IRIMON v roce 2018. Školení bude prokládáno řadou fotek a grafů, které doplní celkový výklad.

Toto školení je vhodné pro:
 • provozovatele a správce městských a obecních závlahových systémů
 • greenkeepery, zahradní i stavební architekty, projektanty
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování školení BASIC
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E21

úterý 5. února 2019
(půldenní školení - dopoledne)

Garant školení


Ing. Vladimír Šenkýř
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E21
 • 8:30
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  Jak efektivně zavlažovat a provozovat AZS
 • 11:45
  Závěrečná diskuze
 • 12:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE21II - JAK EFEKTIVNĚ ZAVLAŽOVAT A PROVOZOVAT AZS (II. TERMÍN E21)
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Charakteristika školení E21II:
Cílem tohoto nadstavbového školení je rozšíření znalostí účastníka o šetrném a efektivním způsobu zavlažování v návaznosti na specifické požadavky vláhové potřeby jednotlivých zavlažovaných ploch, vedoucí k maximální úspoře vody. Je až s podivem, kolik vody na zavlažování se zbytečně spotřebuje bez užitku, pokud dojde k přemokření zavlažované plochy nebo pokud se zvolí nevhodné závlahové cykly, nerespektuje se svažitost, propustnost, zastínění, typ půdy apod. Pokud navíc není uživatel seznámen s doporučeným provozem nebo je dokonce laik, dochází ke ztrátám vody až v řádu desítek procent. Pokusíme se všem účastníkům školení představit metody efektivního hospodaření s vodou na základě měřených údajů a vodní bilance. V průběhu školení budou nastíněné vláhové potřeby jednotlivých typů zavlažovaných ploch v návaznosti na propustnost zemin a roční srážkové úhrny. Bude zde doporučení, jak dlouho zavlažovat a jakou frekvenci volit pro optimální dávku závlahy. Budeme se zabývat i metodikou měření půdní vlhkosti. Na příkladech bude vysvětlena základní bilance potřeby a spotřeby vody v souvislosti s evapotranspirací. Evapotranspirace zde bude podrobně popsána a vysvětlena na konkrétních příkladech. V rámci školení bude prezentováno reálné měření spotřeby vody, srážek a teploty na předváděcím pozemku společnosti IRIMON v roce 2018. Školení bude prokládáno řadou fotek a grafů, které doplní celkový výklad.

Toto školení je vhodné pro:
 • provozovatele a správce městských a obecních závlahových systémů
 • greenkeepery, zahradní i stavební architekty, projektanty
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování školení BASIC
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E21II

středa 6. února 2019
(půldenní školení - dopoledne)

Garant školení


Ing. Vladimír Šenkýř
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E21II
 • 8:30
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  Jak efektivně zavlažovat a provozovat AZS
 • 11:45
  Závěrečná diskuze
 • 12:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE22 - EFEKTIVNÍ VYUŽÍVÁNÍ AKUMULAČNÍCH NÁDRŽÍ PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E22:
Vhodným výběrem jímky, materiálu i velikosti, umístěním a volbou způsobů dopouštění a také přepadů, signalizace poruchy či propojením s jinými zdroji vody či filtrace na vstupu, lze předejít mnoha budoucím problémům. Výběr, návrh a instalace akumulační jímky, ať už využívané pro dešťovou vodu nebo vodu ze studní, není zdaleka jednoduchou záležitostí. Je třeba si položit otázky, co se stane, když nebude pršet nebo dojde voda ve vrtu, selže plovák dopouštění, hladinové hlídání, nevypne ventil na dopouštění nebo se naopak ucpe vstupní filtr či výstupní přepad. Znáte všechna rizika, která návrh jímky obnáší, a chcete umět jim předcházet?
Naučíme Vás jímky vybírat, kombinovat, instalovat i vybavovat je nezbytnou technologií pro dopouštění a pro bezpečný provoz.
U hladinových hlídání si popíšeme jednotlivé typy, rozdíly, vlastnosti a doporučíme vhodné využití (hlídání čerpadel proti chodu na sucho, řízení dopouštění z různých zdrojů) a to i včetně bezpečnostních prvků. Ukážeme si standardní metody návrhu a posoudíme je na našem modelovém příkladu z naší experimentální plochy, kde jsme po celou sezónu sbírali data z meteorologické stanice, z jednotky PRO-HC s impulzním vodoměrem (spotřeba) a měřili jsme vlhkost půdy. Z dat provedeme vodní bilanci, která může posloužit nejen k doporučení vhodné velikosti jímky, ale i k doporučení počtu vsakovacích tunelů pro přívalové deště. Volbu jímky probereme i z hlediska finanční efektivity, jak ze strany vstupní investice, tak i z hlediska úspory vody. Na finanční zhodnocení navážou dotační programy a legislativa.

Toto školení je vhodné pro:
 • spolupracující instalační firmy se zkušeností realizace AZS na zahradách rodinných domů a se základním přehledem komponentů Hunter
 • spolupracující instalační firmy HUNTER PARTNER s potřebou průběžného vzdělávání zkušenějších zaměstnanců v oblasti závlah soukromých zahrad
 • projektanty AZS z řad zahradních a stavebních projektantů, projektantů TZB a architektů se znalostí komponentů automatických závlahových systémů Hunter


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E22

úterý 5. února 2019
(půldenní školení - odpoledne)

Garant školení


Ing. Petr Antoch
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E22
 • 12:30
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 13:00
  Zahájení školení, úvod
 • 13:15
  Obecná problematika jímek
  Výška hladiny vs. objem vody
  Návrh optimální výšky umístění sond v jímce vzhledem k závlahové dávce
  Popis hladinových hlídání a jejich využití
  Příslušenství jímek – předfiltrace, ….
  Metody návrhu jímek
  Reálné měření spotřeby vody, srážek a teploty na experimentální ploše + závěry (vodní bilance)
  Efektivní velikost jímky v návaznosti na měření a šetření s vodou při použití Hunter Hydrawise
  Vsakovací tunely
  Ekonomická efektivita, legislativa a dotační programy
 • 15:45
  Závěrečná doporučení, diskuze
 • 16:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE22II - EFEKTIVNÍ VYUŽÍVÁNÍ AKUMULAČNÍCH NÁDRŽÍ (II. TERMÍN E22)
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Charakteristika školení E22II:
Vhodným výběrem jímky, materiálu i velikosti, umístěním a volbou způsobů dopouštění a také přepadů, signalizace poruchy či propojením s jinými zdroji vody či filtrace na vstupu, lze předejít mnoha budoucím problémům. Výběr, návrh a instalace akumulační jímky, ať už využívané pro dešťovou vodu nebo vodu ze studní, není zdaleka jednoduchou záležitostí. Je třeba si položit otázky, co se stane, když nebude pršet nebo dojde voda ve vrtu, selže plovák dopouštění, hladinové hlídání, nevypne ventil na dopouštění nebo se naopak ucpe vstupní filtr či výstupní přepad. Znáte všechna rizika, která návrh jímky obnáší, a chcete umět jim předcházet?
Naučíme Vás jímky vybírat, kombinovat, instalovat i vybavovat je nezbytnou technologií pro dopouštění a pro bezpečný provoz.
U hladinových hlídání si popíšeme jednotlivé typy, rozdíly, vlastnosti a doporučíme vhodné využití (hlídání čerpadel proti chodu na sucho, řízení dopouštění z různých zdrojů) a to i včetně bezpečnostních prvků. Ukážeme si standardní metody návrhu a posoudíme je na našem modelovém příkladu z naší experimentální plochy, kde jsme po celou sezónu sbírali data z meteorologické stanice, z jednotky PRO-HC s impulzním vodoměrem (spotřeba) a měřili jsme vlhkost půdy. Z dat provedeme vodní bilanci, která může posloužit nejen k doporučení vhodné velikosti jímky, ale i k doporučení počtu vsakovacích tunelů pro přívalové deště. Volbu jímky probereme i z hlediska finanční efektivity, jak ze strany vstupní investice, tak i z hlediska úspory vody. Na finanční zhodnocení navážou dotační programy a legislativa.

Toto školení je vhodné pro:
 • spolupracující instalační firmy se zkušeností realizace AZS na zahradách rodinných domů a se základním přehledem komponentů Hunter
 • spolupracující instalační firmy HUNTER PARTNER s potřebou průběžného vzdělávání zkušenějších zaměstnanců v oblasti závlah soukromých zahrad
 • projektanty AZS z řad zahradních a stavebních projektantů, projektantů TZB a architektů se znalostí komponentů automatických závlahových systémů Hunter


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E22II

středa 6. února 2019
(půldenní školení - odpoledne)

Garant školení


Ing. Petr Antoch
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E22II
 • 12:30
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 13:00
  Zahájení školení, úvod
 • 13:15
  Obecná problematika jímek
  Výška hladiny vs. objem vody
  Návrh optimální výšky umístění sond v jímce vzhledem k závlahové dávce
  Popis hladinových hlídání a jejich využití
  Příslušenství jímek – předfiltrace, ….
  Metody návrhu jímek
  Reálné měření spotřeby vody, srážek a teploty na experimentální ploše + závěry (vodní bilance)
  Efektivní velikost jímky v návaznosti na měření a šetření s vodou při použití Hunter Hydrawise
  Vsakovací tunely
  Ekonomická efektivita, legislativa a dotační programy
 • 15:45
  Závěrečná doporučení, diskuze
 • 16:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE23 - POKROČILÉ OVLÁDACÍ SYSTÉMY AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E23:
Během tohoto školení bude pozornost věnována pokročilým ovládacím a řídicím systémům závlahy. Představíme si možnosti zapojení a využívání vyspělých ovládacích jednotek s důrazem na ICC2, ACC2 či dekodérové systémy druhé generace ACC2-DEC, tedy řízení pro rozsáhlé systémy s více senzory, s více zdroji vody, s nároky na vzdálenou správu. Seznámíme se s pokročilými nastaveními, která jsou běžným uživatelům skrytá a vyzkoušíme si programátory dekodérů, diagnostická zařízení na lokalizace poruch kabelových vedení a jiné užitečné technologie pro profesionální závlaháře.
V rámci tohoto školení bude také prostor pro doporučení jak implementovat profesionální AZS do systémů řízení závlahy v inteligentních domech.
V závěru této části bude představen dlouhodobě očekávaný systém vzdálené správy CENTRALUS, který umožní řídit a spravovat tyto profesionální ovládací jednotky.
Toto školení je vhodné pro:
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS
 • elektrotechniky instalačních firem


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E23

úterý 12. února 2019
(půldenní školení - dopoledne)

Garant školení


Jan Grametbauer
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E23
 • 8:30
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  1. část – pokročilé funkce ovládacích jednotek, dekodérové systémy
  Pokročilé funkce a utajené možnosti nastavení ovládacích jednotek
  Inteligentní domy
  Vzdálené plochy – řízení pomocí dekodérů zemnění AZS
 • 10:40
  2. část - Ovládací jednotky HUNTER ACC2 a ICC2 – CENTRALUS
  Ovládací jednotka ACC2 – hardwarové a softwarové vybavení, nové funkce
  Ovládací jednotka ICC2 - nové funkce
  Centralus systém
 • 11:45
  Závěrečná diskuze
 • 12:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE23II - POKROČILÉ OVLÁDACÍ SYSTÉMY AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Charakteristika školení E23II:
Během tohoto školení bude pozornost věnována pokročilým ovládacím a řídicím systémům závlahy. Představíme si možnosti zapojení a využívání vyspělých ovládacích jednotek s důrazem na ICC2, ACC2 či dekodérové systémy druhé generace ACC2-DEC, tedy řízení pro rozsáhlé systémy s více senzory, s více zdroji vody, s nároky na vzdálenou správu. Seznámíme se s pokročilými nastaveními, která jsou běžným uživatelům skrytá a vyzkoušíme si programátory dekodérů, diagnostická zařízení na lokalizace poruch kabelových vedení a jiné užitečné technologie pro profesionální závlaháře.
V rámci tohoto školení bude také prostor pro doporučení jak implementovat profesionální AZS do systémů řízení závlahy v inteligentních domech.
V závěru této části bude představen dlouhodobě očekávaný systém vzdálené správy CENTRALUS, který umožní řídit a spravovat tyto profesionální ovládací jednotky.
Toto školení je vhodné pro:
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS
 • elektrotechniky instalačních firem


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E23II

středa 13. února 2019
(půldenní školení - dopoledne)

Garant školení


Jan Grametbauer
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E23II
 • 8:30
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  1. část – pokročilé funkce ovládacích jednotek, dekodérové systémy
  Pokročilé funkce a utajené možnosti nastavení ovládacích jednotek
  Inteligentní domy
  Vzdálené plochy – řízení pomocí dekodérů zemnění AZS
 • 10:40
  2. část - Ovládací jednotky HUNTER ACC2 a ICC2 – CENTRALUS
  Ovládací jednotka ACC2 – hardwarové a softwarové vybavení, nové funkce
  Ovládací jednotka ICC2 - nové funkce
  Centralus systém
 • 11:45
  Závěrečná diskuze
 • 12:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE24 - HUNTER HYDRAWISE - VZDÁLENÁ SPRÁVA AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E24:
Expertní praktické školení Hunter Hydrawise – vzdálená správa AZS je určeno pro zkušené techniky závlaháře a pracovníky zavedených instalačních firem Hunter Partner, ale i ostatní instalační firmy, které již mají základní zkušenost s ovládacími systémy AZS klasické tradiční konstrukce a chtějí se dozvědět více o revoluční technologii Hunter Hydrawise a pokročilých funkcích ovládání a správy závlahových systémů.
Používání technologie Hunter Hydrawise otevírá zcela nové možnosti nejen v ovládání AZS v závislosti na předpovědi počasí, ale současně i v monitoringu správné funkce AZS na dálku, kontraktu mezi klientem a realizační firmou, a zasílání poruchových alarmů atd. Spravujte celé skupiny Vašich klientů na dálku a poskytujte jim centrální servis a dohled.
Školení bude vedeno formou tzv. workshopu, kdy si účastníci školení vyzkouší kompletní nastavení jednotky v offline režimu a dále nastavení jednotky v online režimu - od samotného připojení k Wi-Fi síti, řešení možných problémů s připojením, zaregistrování uživatelského účtu a jednotky, až po její konečné nastavení. Školitelé provedou účastníky jednotlivými kroky nastavení, možnostmi správy, návaznostmi na síť meteostanic. Ukážeme si impulsní vodoměry a jejich využití, spolu s využitím i jiné další senzoriky. Naučíme se pracovat s automatickými korekcemi (trigery) závlahy, alarmy. Budoucnost ovládacích systémů AZS se bude ubírat tímto směrem. Buďte u toho i Vy.

Toto školení je vhodné pro:
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování dopoledního Expertního školení E23 – Pokročilé ovládací systémy AZS.
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS
 • elektrotechniky instalačních firem


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E24

úterý 12. února 2019
(půldenní školení - odpoledne)

Garant školení


Jiří Dekař
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E24
 • 12:30
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 13:00
  Zahájení školení, úvod
 • 13:00
  Praktická část školení Hunter Hydrawise - vzdálená správa
  Ovládací jednotka v offline režimu
  Připojení k Wi-Fi síti
  Zaregistrování uživatelského účtu a přiřazení ovládací jednotky
  Přidání zákazníka k firemnímu účtu
  Přihlášení zákazníka do správy firemního účtu
  Převod jednotky mezi zákaznickými účty
  Základní nastavení ovládací jednotky
  Senzorika - impulsní vodoměry – nastavení
  Korekce (triggery), nastavení alarmů
 • 15:45
  Závěrečná diskuze
 • 16:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE24II - HUNTER HYDRAWISE - VZDÁLENÁ SPRÁVA AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

Charakteristika školení E24II:
Expertní praktické školení Hunter Hydrawise – vzdálená správa AZS je určeno pro zkušené techniky závlaháře a pracovníky zavedených instalačních firem Hunter Partner, ale i ostatní instalační firmy, které již mají základní zkušenost s ovládacími systémy AZS klasické tradiční konstrukce a chtějí se dozvědět více o revoluční technologii Hunter Hydrawise a pokročilých funkcích ovládání a správy závlahových systémů.
Používání technologie Hunter Hydrawise otevírá zcela nové možnosti nejen v ovládání AZS v závislosti na předpovědi počasí, ale současně i v monitoringu správné funkce AZS na dálku, kontraktu mezi klientem a realizační firmou, a zasílání poruchových alarmů atd. Spravujte celé skupiny Vašich klientů na dálku a poskytujte jim centrální servis a dohled.
Školení bude vedeno formou tzv. workshopu, kdy si účastníci školení vyzkouší kompletní nastavení jednotky v offline režimu a dále nastavení jednotky v online režimu - od samotného připojení k Wi-Fi síti, řešení možných problémů s připojením, zaregistrování uživatelského účtu a jednotky, až po její konečné nastavení. Školitelé provedou účastníky jednotlivými kroky nastavení, možnostmi správy, návaznostmi na síť meteostanic. Ukážeme si impulsní vodoměry a jejich využití, spolu s využitím i jiné další senzoriky. Naučíme se pracovat s automatickými korekcemi (trigery) závlahy, alarmy. Budoucnost ovládacích systémů AZS se bude ubírat tímto směrem. Buďte u toho i Vy.

Toto školení je vhodné pro:
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování dopoledního Expertního školení E23 – Pokročilé ovládací systémy AZS.
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS
 • elektrotechniky instalačních firem


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E24II

středa 13. února 2019
(půldenní školení - odpoledne)

Garant školení


Jiří Dekař
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E24II
 • 12:30
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 13:00
  Zahájení školení, úvod
 • 13:00
  Praktická část školení Hunter Hydrawise - vzdálená správa
  Ovládací jednotka v offline režimu
  Připojení k Wi-Fi síti
  Zaregistrování uživatelského účtu a přiřazení ovládací jednotky
  Přidání zákazníka k firemnímu účtu
  Přihlášení zákazníka do správy firemního účtu
  Převod jednotky mezi zákaznickými účty
  Základní nastavení ovládací jednotky
  Senzorika - impulsní vodoměry – nastavení
  Korekce (triggery), nastavení alarmů
 • 15:45
  Závěrečná diskuze
 • 16:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE25 - AGROZÁVLAHA VĚTŠÍCH PĚSTITELSKÝCH CELKŮ PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E25:
Význam automatického zavlažování zemědělských ploch roste spolu s výkyvy počasí a suchem posledních let. Řešení závlahy u těchto velkých ploch má samozřejmě svá specifika, plynoucí z potřeby obdělávání zemědělských ploch, agrotechnických lhůt, velké potřeby vody a rozlehlosti ploch. Primárním ukazatelem a kritériem pro řešení AZS zde není ani tak komfort, jako spíše ekonomika, vliv na výnosy, návratnost.
V úvodní části školení budou nastíněny jednotlivé typy kapkovacích potrubí a pásek v souvislosti s jejich návrhem a použitím na větších pěstitelských celcích, jakými jsou zemědělské plochy, polní pícniny, jahodárny, sady, vinice, a podobné plodiny. Své místo na školení bude mít mobilní způsob závlahy pomocí pásových zavlažovačů, jejich typy a použití.
Nedílnou součástí tohoto školení bude i část, věnující se problematice fertilizace a nutrigace a obecného dávkování živin a hnojiv k uvažované ploše a způsobu ovládání a řízení závlahy na větších plochách.
V průběhu školení budou představeny nové produkty z oblasti agrozávlahy včetně jejich použití a budou řešeny tipy, jak se jednotlivé druhy závlahy navrhují a instalují.
Celé školení bude doprovázeno praktickými ukázkami sortimentu agrozávlahy a prokládáno fotografiemi a krátkými video ukázkami použití.

Toto školení je vhodné pro:
 • odborníky z řad pěstitelů přicházející do styku s problematikou AZS, zahradní centra, majitele vinic, sadaře, zemědělce
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování školení BASIC
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E25

úterý 26. února 2019
(půldenní školení - dopoledne)

Garant školení


Ing. Jakub Hanzík
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E25
 • 8:30
  Příjezd na školení a prezence účastníků, občerstvení
 • 9:00
  Zahájení školení, úvod
 • 9:15
  1. část – Agrozávlaha - produkty
  Představení základních druhů kapkovacích pásek a potrubí a ukázky jejich návrhu a použití na jednotlivých pěstitelských celcích jakými jsou jahodárny, vinice chmelnice, sady, polní plodiny apod.
  mobilní pásové zavlažovače a jejich použití
 • 10:40
  2. část – Agrozávlaha – dávkování živin a hnojiv, ovládání
  Fertilizace a nutrigace – dávkovací čerpadla a stanice
  Ovládání a řízení závlahy na větších pěstitelských celcích
 • 11:45
  Závěrečná diskuze
 • 12:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

VybranéE26 - FILTRACE VODY PRO AZS PLNĚ OBSAZENO!
Více zde
JIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto školení je určeno pouze pro zkušené instalační firmy AZS
Charakteristika školení E26:
Expertní praktické školení Filtrace vody pro AZS bude řešeno formou workshopu. Bez kvalitní filtrace vody nelze dlouhodobě provozovat žádný systém, neboť životnost systému a jeho spolehlivost ovlivňuje především čistota vody. S rostoucím požadavkem na provozní tlak vody ale roste i významně cena filtračních soustav. Jak tedy správně a efektivně postupovat při návrhu? Přijďte si s námi vyměnit své zkušenosti na tento workshop.
V první části tohoto školení bude teoreticky nastíněno řešení primární filtrace, tzv. předfiltrace a obecné řešení separace biologického materiálu z vody z povrchových zdrojů, které se nejčastěji používají pro agrozávlahu a golfová hřiště. Přednášející budou hovořit o břehové infiltraci, pískové filtraci a její funkci, separátorech písku a filtrech mechanických nečistot. V průběhu si představíme různé typy filtrů a filtračních stanic – bude zde několik stanovišť se samotnými filtry, včetně těch automatických a poloautomatických, na kterých Vám bude interpretována jejich funkce. Všechny filtry bude možné rozebrat a zblízka si je prohlédnout. V rámci školení bude nastíněno nejčastější použití jednotlivých filtrů s ohledem na jejich tlakovou odolnost a charakter znečištění a bude zde prostor pro dotazy. Kromě základního představení typů filtrů a filtračních vložek, zde bude řešen i provoz a údržba jednotlivých filtrů a budou zde videoukázky zpětného proplachu i s představením jednotek, které automatický proplach zajišťují. Celé školení bude doprovázeno praktickými ukázkami sortimentu filtrace a prokládáno fotografiemi a krátkými videi použití.

Toto školení je vhodné pro:
 • odborníky z řad veřejnosti přicházející do styku s problematikou AZS, zahradní centra, pěstitele, ale i sportovní kluby, apod.
 • pracovníky firem Hunter Partner
 • nové začínající instalační firmy AZS – po absolvování školení BASIC
 • pracovníky zavedených instalačních firem pro zopakování a rozvoj dovedností
 • majitele instalačních firem AZS


Základní plná cena školení: 1 200 Kč bez DPH (1 452 včetně DPH)
Podrobnosti a slevy viz Podmínky účasti na školení

E26

úterý 26. února 2019
(půldenní školení - odpoledne)

Garant školení


Ing. Michal Boháč
Pošlete mi dotaz
Harmonogram školení E26
 • 12:30
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 13:00
  Zahájení školení, úvod
 • 13:15
  Praktická část: filtrace vody pro AZS
  Primární břehová filtrace
  Písková filtrace
  Hydrocyklony
  Filtry pro mechanické nečistoty
  Filtrační stanice s automatickým proplachem
  Speciální membránové filtry – reversní osmóza
 • 15:45
  Závěrečná diskuze
 • 16:00
  Zakončení školení
Náš tip:
Potřebujete ubytování? Uveďte to do přihlášky a přímo v místě konání kurzu Vám ubytování zajistíme!

Účastníci školení

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na tomto školení dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na školení zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Penzion Milk Inn, Českobrodská 1174, 198 00 Praha 9 

Setkání s Hunter Partnery / Téma: Novinky pro sezónu 2019, FAQ, zábava a pohoda
Popis

Velmi si vážíme Vaší dlouholeté spolupráce, a proto jsme si pro Vás letos připravili setkání - společenskou akci spojenou se zábavným večerem indoor golfu v Praze a bowlingu v Brně. Nechceme však, abyste každý rok vážili dlouhou cestu za námi do Prahy, a tak jsme se rozhodli tuto akci pro letošek udělat trochu naruby. Nejezděte Vy za námi, my dojedeme za Vámi. Letos totiž pořádáme dvě tato setkání – první 25. ledna 2019 v Praze a druhé 8. února 2019 v Brně.
Setkání bude koncipováno do tří bloků – technický blok prezentací, kde Vám představíme i zajímavé hosty z oboru a odpolední blok obchodně marketingové prezentace, na který bude volně navazovat společenský večer s občerstvením. Hlavním bodem dne bude slavnostní předání certifikátu partnerským firmám.
Letošní ročník Setkání s Vámi, Hunter Partnery, se ponese jak jinak než v duchu novinek, zkušeností našich expertních hostů a moderních trendů v oblasti řízení a ovládání závlahy.

VybranéFAQI - CELODENNÍ SETKÁNÍ S HUNTER PARTNERY - PRAHAJIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto setkání je určeno pouze pro zákazníky Hunter Partner
Charakteristika setkání:
V dopolední části Vám nejprve nad šálkem kávy představíme všechny novinky 2019, kterých bude pro nadcházející sezónu opravdu mnoho a jistě Vás potěší a zaujmou. Před polednem zůstane čas i na tradiční FAQ – tedy Vaše otázky a naše odpovědi na vše, na co jste se chtěli během sezóny zeptat, ale nezbyl na to čas.
Po obědě se Vám, jako již tradičně, představí zajímaví hosté se svými inspirativními příspěvky. Na závěr odpoledne pak probereme cenovou politiku pro rok 2019 a všechna plánovaná vylepšení našich společných nástrojů pro komfortnější a ještě efektivnější vzájemnou spolupráci.
Následující neformální večerní program bude příjemným vyvrcholením dne plného pohody. Nejprve zažijeme mnoho zábavy a adrenalinu v rámci IRIMON Cupu 2019, kterého se můžete zúčastnit buďto jako hráči bowlingu (Brno), či indoor golfu (Praha), a to bez ohledu na Vaše dovednosti. Obě hry si můžete buď jen vyzkoušet, jakožto začínající hráči pod vedením instruktora, nebo si ověřit svou formu v turnaji o zajímavé ceny. Turnaj i večer si užije každý amatér i profesionál.
Toto setkání je vhodné pro:
 • partnerské instalační firmy Hunter Partner všech tří úrovní
 • aspiranti na získání certifikačního označení Hunter Partner 2019
FAQI

pátek 25. ledna 2019

Garant setkání


Ing. Vladimír Šenkýř
Pošlete mi dotaz
Program setkání FAQI
 • 9:00
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 10:00
  Zahájení školení, úvod
 • 10:15
  Produktové novinky 2019 v sortimentu firmy IRIMON
 • 11:15
  FAQ blok 1 - Dopolední technická část školení, Vaše dotazy - nejčastější chyby
 • 11:45
  Vaše otázky, naše odpovědi
 • 12:00
  Společný oběd
 • 13:30
  HOST
 • 14:30
  Vaše otázky, naše odpovědi
 • 15:00
  Obchodně marketingový blok 2:
  Novinky a aktuality u firmy IRIMON, krátké info k sezóně 2019, ceníky, internet, Obchodní a marketingová politika firmy IRIMON pro rok 2019, byznys okénko, jak získat co nejvíce výhod v rámci podmínek HP 2019, GDPR, SMS brána, marketingové nástroje k Vaší propagaci, inovace v „Mém účtu“, Kalkulátor nabídek
 • 16:00
  Slavnostní předání certifikátů partnerským instalačním firmám
 • 16:30
  Závěrečná diskuse, zakončení školení
 • 17:00
  Společenský večer
Poznámka:
Součástí podmínek certifikace partnerských instalačních firem jedné ze tří úrovní (Hunter Partner/Hunter PREMIUM Partner/Hunter TOP PREMIUM Partner) bude splnění certifikačního testu 2019, který bude k dispozici v elektronické podobě a bude absolvován individuálně.

Účastníci setkání

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na toto setkání dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na setkání zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Golf Indoor STEP, Malletova 2350/6, 190 00 Praha 9 

VybranéFAQII - CELODENNÍ SETKÁNÍ S HUNTER PARTNERY - BRNOJIŽ PROBĚHLO

POZOR! Toto setkání je určeno pouze pro zákazníky Hunter Partner
Charakteristika setkání:
V dopolední části Vám nejprve nad šálkem kávy představíme všechny novinky 2019, kterých bude pro nadcházející sezónu opravdu mnoho a jistě Vás potěší a zaujmou. Před polednem zůstane čas i na tradiční FAQ – tedy Vaše otázky a naše odpovědi na vše, na co jste se chtěli během sezóny zeptat, ale nezbyl na to čas.
Po obědě se Vám, jako již tradičně, představí zajímaví hosté se svými inspirativními příspěvky. Na závěr odpoledne pak probereme cenovou politiku pro rok 2019 a všechna plánovaná vylepšení našich společných nástrojů pro komfortnější a ještě efektivnější vzájemnou spolupráci.
Následující neformální večerní program bude příjemným vyvrcholením dne plného pohody. Nejprve zažijeme mnoho zábavy a adrenalinu v rámci IRIMON Cupu 2019, kterého se můžete zúčastnit buďto jako hráči bowlingu (Brno), či indoor golfu (Praha), a to bez ohledu na Vaše dovednosti. Obě hry si můžete buď jen vyzkoušet, jakožto začínající hráči pod vedením instruktora, nebo si ověřit svou formu v turnaji o zajímavé ceny. Turnaj i večer si užije každý amatér i profesionál.
Toto setkání je vhodné pro:
 • partnerské instalační firmy Hunter Partner všech tří úrovní
 • aspiranti na získání certifikačního označení Hunter Partner 2019
FAQII

pátek 8. února 2019

Garant setkání


Ing. Vladimír Šenkýř
Pošlete mi dotaz
Program setkání FAQII
 • 9:00
  Prezence účastníků, občerstvení
 • 10:00
  Zahájení školení, úvod
 • 10:15
  Produktové novinky 2019 v sortimentu firmy IRIMON
 • 11:15
  FAQ blok 1 - Dopolední technická část školení, Vaše dotazy - nejčastější chyby
 • 11:45
  Vaše otázky, naše odpovědi
 • 12:00
  Společný oběd
 • 13:30
  HOST
 • 14:30
  Vaše otázky, naše odpovědi
 • 15:00
  Obchodně marketingový blok 2:
  Novinky a aktuality u firmy IRIMON, krátké info k sezóně 2019, ceníky, internet, Obchodní a marketingová politika firmy IRIMON pro rok 2019, byznys okénko, jak získat co nejvíce výhod v rámci podmínek HP 2019, GDPR, SMS brána, marketingové nástroje k Vaší propagaci, inovace v „Mém účtu“, Kalkulátor nabídek
 • 16:00
  Slavnostní předání certifikátů partnerským instalačním firmám
 • 16:30
  Závěrečná diskuse, zakončení školení
 • 17:00
  Společenský večer
Poznámka:
Součástí podmínek certifikace partnerských instalačních firem jedné ze tří úrovní (Hunter Partner/Hunter PREMIUM Partner/Hunter TOP PREMIUM Partner) bude splnění certifikačního testu 2019, který bude k dispozici v elektronické podobě a bude absolvován individuálně.

Účastníci setkání

 Jméno a příjmení účastníkaMobil účastníkaPočet realizací *Přidat účastníka
účastník

Vepište zde, co byste se rádi na toto setkání dozvěděli, co Vás zajímá, případně sem napište otázky nebo témata, která dle Vašeho názoru mají být na setkání zodpovězena:

* Dosavadní odborné zkušenosti s instalací AZS - uveďte počet dosud zrealizovaných systémů.


Místo konání: Bowling centrum Brno s.r.o., Líšeňská 4515/80, 636 00 Brno-Líšeň 

Máte vybrána celkem0školení / prezentací.