IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Aktuální provoz v IRIMONu - ŘÍJENTisk

Vážení zákazníci a vážení obchodní partneři,

současná epidemiologická situace v České republice se mění každým dnem. I přesto, že v naší provozovně trvale dodržujeme všechna nezbytná hygienická opatření, buďme k sobě navzájem maximálně ohleduplní a omezujme osobní kontakty jen na ty opravdu nezbytné. Nemusíte-li tedy osobně vyřizovat své objednávky, dotazy či projekty, volte raději kontakt na dálku, e-mailem či telefonicky.

Prosíme proto vás všechny, pokud je to možné, zasílejte nám své objednávky prostřednictvím E-Velkoobchodu či E-shopu. Doporučujeme také omezit osobní odběry a preferujte prosím dodání přepravní službou. Pokud nemáte dojednánu platbu na fakturu, volte buď dobírku nebo úhradu platební kartou předem přes platební bránu. Omezte prosím platbu hotově a použijte jinou bezhotovostní formu úhrady.

Máte-li na nás jakýkoliv dotaz, zašlete nám ho pomocí webového formuláře. Všechny dotazy rádi zodpovíme v co nejkratší možné době.

Jsme vám samozřejmě k dispozici i na telefonních číslech:
281 868 181 a 777 151 574.

Provoz společnosti je zatím nepřerušen a všichni jsme připraveni být vám on-line k dispozici od 8:00 do 16:30 hod. Od pondělí do pátku. Případné další provozní změny bychom zde zveřejnili v dalších dnech podle aktuálního vývoje situace.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se brzy opět osobně a setkáme za příznivějších podmínek. Všem Vám přejeme pevné zdraví a držte se.

Váš tým

Irimon tým