IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Kdo jsmeTisk

IRIMON, spol.s r.o., obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR, se již od roku 1997, kdy byla firma založena, zabývá především poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů (AZS) a technologií pro moderní zahrady 21. století. V současné době zastupujeme na našem trhu řadu předních světových výrobců, jejichž technologie a produkty pro nadčasově řešené zahrady Vám nabízíme. V naší nabídce naleznete komponenty od několika desítek různých renomovaných dodavatelů z celého světa a stejně tak i doplňkový sortiment od předních českých výrobců.

Od sezóny 2011/2012 jsme rozšířili naši skladovou nabídku i o další moderní produkty a prvky zahradních osvětlovacích 12V - LED systémů, které stejně jako profesionální automatická závlaha patří mezi inovativní úsporné technologie šetřící energie, finance i přírodu. Díky našim mnohaletým zkušenostem, tradici a profesionálním službám jsme se od roku 2011 stali oficiálním obchodním zastoupením holandské společnosti TECHMAR B.V. pro Českou a Slovenskou republiku V současné době nabízíme nejširší nabídku těchto 12V stavebnicových systémů na trhu, mezi jejichž přednosti patří nejen úsporný a energeticky velice ekonomický provoz, obrovský sortiment, ale i dostupná cena.

Od naší konkurence se odlišujeme především tím, že naše obchodní politika je postavena na vzájemné důvěře mezi námi a našimi obchodními partnery. Nesnažíme se prodávat cokoliv, komukoliv a za jakoukoliv cenu. Mezi našimi zákazníky se snažíme rozlišovat poctivé a pracovité profesionály a upřednostňovat je před některými "vykuky", co více mluví, nežli umí. Vyhledáváme profesionální partnery a sami se neustále snažíme trvale a bez ustání zdokonalovat naše služby a být tak sami co největšími profesionály. Intenzivně sledujeme trendy v oboru, snažíme se jít svou vlastní cestou a místo kopírování konkurence raději sami udáváme tón. Raději se díváme dopředu, nežli po druhých. Poskytování co nejkvalitnějších komplexních služeb, servisu a jistoty všem našim zavedeným obchodním partnerům, to je naše krédo. Férové jednání, dodržovaní dohod či přátelský osobní přístup, to je naše firemní politika.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s námi dodávanými komponenty a systémy a těšíme se na spolupráci.

IRIMON, spol. s r.o.