IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Kdo jsmeTisk

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR a velkoobchod se závlahou, se již více než 20 let zabývá především poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů a technologií pro moderní zahrady. V současné době zastupujeme na našem trhu řadu předních světových i tuzemských výrobců, jejichž technologie a produkty pro nadčasově řešené zahrady naleznete v našem stále aktuálním sortimentu. Dále nabízíme školící, projekční a konzultační služby. Jsme také certifikátory sítě Hunter Partner® - profesionálních instalačních firem závlahových systémů Hunter®.

Jsme stále rostoucí obchodní společnost, která si zakládá na osobním přístupu k zákazníkům. Naším cílem je přispívat k šíření moderních technologií, které pomáhají udržení vody v krajině a zachování zeleně nejen ve městech. Takových technologií, které pomohou při pěstování zemědělských produktů v současných klimatických podmínkách.

Jsme odborníky na závlahové systémy, školíme profesionály, pravidelně se účastníme vzdělávání středoškolských a vysokoškolských studentů, kteří studují závlahové systémy, publikujeme odborné články a účastníme se setkání profesionálů v oboru péče o zeleň a pěstitelů z celé České republiky. Díky technickému oddělení, které se každoročně rozrůstá o nové odborníky, nabízíme nejenom obchodní, ale i projekční a konzultační služby.

Dnes jsme největší a nejstabilnější společností v oboru automatické závlahy v České rebublice.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s námi dodávanými komponenty a systémy a těšíme se na spolupráci.


IRIMON, spol. s r.o.

Irimon tým