IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Kdo jsmeTisk

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR a velkoobchod se závlahou, se již 20 let zabývá především poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů a technologií pro moderní zahrady 21. století. V současné době zastupujeme na našem trhu řadu předních světových i tuzemských výrobců, jejichž technologie a produkty pro nadčasově řešené zahrady naleznete v našem stále aktuálním sortimentu. Dále nabízíme školící, projekční a konzultační služby. Jsme také certifikátory sítě Hunter Partner® - profesionálních instalačních firem závlahových systémů Hunter®.

Od sezóny 2011/2012 jsme rozšířili naši skladovou nabídku i o další moderní produkty a prvky zahradních osvětlovacích 12V - LED systémů, které stejně jako profesionální automatická závlaha patří mezi inovativní úsporné technologie šetřící energie, finance i přírodu. Díky našim mnohaletým zkušenostem, tradici a profesionálním službám jsme se od roku 2011 stali oficiálním obchodním zastoupením holandské společnosti TECHMAR B.V. pro Českou a Slovenskou republiku V současné době nabízíme nejširší nabídku těchto 12V stavebnicových systémů na trhu, mezi jejichž přednosti patří nejen úsporný a energeticky velice ekonomický provoz, obrovský sortiment, ale i dostupná cena.

Od naší konkurence se odlišujeme především tím, že naše obchodní politika je postavena na vzájemné důvěře mezi námi a našimi obchodními partnery. Nesnažíme se prodávat cokoliv, komukoliv a za jakoukoliv cenu. Mezi našimi zákazníky se snažíme rozlišovat poctivé a pracovité profesionály a upřednostňovat je před některými "vykuky", co více mluví, nežli umí. Vyhledáváme profesionální partnery a sami se neustále snažíme trvale a bez ustání zdokonalovat naše služby a být tak sami co největšími profesionály. Intenzivně sledujeme trendy v oboru, snažíme se jít svou vlastní cestou a místo kopírování konkurence raději sami udáváme tón. Raději se díváme dopředu, nežli po druhých. Poskytování co nejkvalitnějších komplexních služeb, servisu a jistoty všem našim zavedeným obchodním partnerům, to je naše krédo. Férové jednání, dodržovaní dohod či přátelský osobní přístup, to je naše firemní politika.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s námi dodávanými komponenty a systémy a těšíme se na spolupráci.

IRIMON, spol. s r.o.