IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Kdo jsmeTisk

IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR a velkoobchod se závlahou, se již 20 let zabývá především poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů a technologií pro moderní zahrady 21. století. V současné době zastupujeme na našem trhu řadu předních světových i tuzemských výrobců, jejichž technologie a produkty pro nadčasově řešené zahrady naleznete v našem stále aktuálním sortimentu. Dále nabízíme školící, projekční a konzultační služby. Jsme také certifikátory sítě Hunter Partner® - profesionálních instalačních firem závlahových systémů Hunter®.

Od sezóny 2011/2012 jsme rozšířili naši skladovou nabídku i o další moderní produkty a prvky zahradních osvětlovacích 12V - LED systémů, které stejně jako profesionální automatická závlaha patří mezi inovativní úsporné technologie šetřící energie, finance i přírodu. Díky našim mnohaletým zkušenostem, tradici a profesionálním službám jsme se od roku 2011 stali oficiálním obchodním zastoupením holandské společnosti TECHMAR B.V. pro Českou a Slovenskou republiku V současné době nabízíme nejširší nabídku těchto 12V stavebnicových systémů na trhu, mezi jejichž přednosti patří nejen úsporný a energeticky velice ekonomický provoz, obrovský sortiment, ale i dostupná cena.

Od naší konkurence se odlišujeme především tím, že naše obchodní politika je postavena na vzájemné důvěře mezi námi a našimi obchodními partnery. Nesnažíme se prodávat cokoliv, komukoliv a za jakoukoliv cenu. Mezi našimi zákazníky se snažíme rozlišovat poctivé a pracovité profesionály a upřednostňovat je před některými "vykuky", co více mluví, nežli umí. Vyhledáváme profesionální partnery a sami se neustále snažíme trvale a bez ustání zdokonalovat naše služby a být tak sami co největšími profesionály. Intenzivně sledujeme trendy v oboru, snažíme se jít svou vlastní cestou a místo kopírování konkurence raději sami udáváme tón. Raději se díváme dopředu, nežli po druhých. Poskytování co nejkvalitnějších komplexních služeb, servisu a jistoty všem našim zavedeným obchodním partnerům, to je naše krédo. Férové jednání, dodržovaní dohod či přátelský osobní přístup, to je naše firemní politika.

Přejeme Vám hodně spokojenosti s námi dodávanými komponenty a systémy a těšíme se na spolupráci.

IRIMON, spol. s r.o.