IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Naše hodnotyTisk

 • Spokojený uživatel

Naše produkty, služby, servis a stejně tak naši obchodní partneři /instalační firmy/, musí spoluvytvářet jeden fungující celek, na jehož konci je vždy spokojený klient. Hledání cest, vedoucích k pocitům dobře vynaložené vratné investice u konečného spotřebitele, to je smysl a cíl naší práce. Bez spokojených koncových uživatelů našich systémů, bychom v naší práci nenalézali ani uspokojení, ani profit. Spokojený uživatel je pro nás motorem a zdrojem obrovské energie pro další naši práci. Také je i současně závazkem do budoucna.

 • Spokojený obchodní partner – instalační firma

Důkladným poznáváním potřeb nejen konečných uživatelů, ale stejně tak i našich přímých obchodních partnerů, převážně z řad instalačních firem, se snažíme dosáhnout potřebné spojitosti a vazby mezi uživateli, instalačními firmami a námi.

 • Dlouhodobá spolupráce

Máme zájem o dlouhodobé obchodní partnerství, které přináší všestranné výhody jak konečným uživatelům, spolupracujícím instalačním firmám, tak i nám. Naši partneři musí od nás odcházet vždy s dobrým pocitem, nejenže udělali dobrý obchod, ale i s vědomím, že se opět rádi vrátí. Aby příště udělali další a další ještě lepší nové obchody, ze kterých budou mít sami dostatečný profit i uspokojení.

 • Etické jednání a důvěra

Plnění slibů a závazků je pro nás důležitou samozřejmostí. Všem našim dodavatelům platíme za služby či dodávky zboží zásadně včas, ve sjednaných termínech a za sjednaných podmínek. Dodržujeme dohody a sliby. Také i díky tomu nám naši dodavatelé plně důvěřují. Stejně tak i my poskytujeme naše služby pouze společnostem a zákazníkům, kteří uznávají stejné hodnoty, jako my.

 • Kvalita poskytovaných služeb

Profesionální a individuální přístup, odpovědnost a důslednost ve snaze o trvalé zvyšovaní kvality našich služeb, to je důležitá přidaná hodnota k námi dodávanému zboží. Bez kvalitního servisu, technické podpory a dobře fungující logistiky by naše práce neměla patřičný efekt.

 • Kvalita našich produktů

Díky naší předešlé mnohaleté vlastní instalační činnosti a současné úzké vazbě na naše partnerské realizační firmy přesně víme, jaké komponenty s jakými vlastnostmi, kvalitou a parametry chceme nabízet a nabízíme. Komponenty nevybíráme a nenakupujeme u našich dodavatelů podle výše marže, ale především podle míry užitných vlastností k ceně, která musí být vždy odpovídající.

 • Lidé a motivace

U lidí naše hodnoty začínají i končí. Aby na konci našeho počínání byl usměvavý, spokojený a ke spolupráci motivovaný zákazník, na začátku musí být stejně tak motivovaný technik, obchodník, pracovník expedice či projektant. I proto jsou všichni pracovníci naší firmy odměňováni také v závislosti na výsledcích firmy, aby cílem snažení nás všech bylo co nejvíce spokojených klientů a týmový způsob práce byl ceněn více, než osobní prospěch jednotlivce.