IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Instalační firmy

Náš slogan "Hunter - závlahové systémy profesionálů" je více než výmluvný.

Základním předpokladem správně fungujícího automatického závlahového systému jsou kvalitní komponenty, správný návrh a zejména zkušenost toho, kdo profesionální závlahu realizuje.
Mezi naše zákazníky patří především zavedené instalační firmy, které jsou díky svým znalostem a praktickým zkušenostem zárukou správné funkce nainstalovaného AZS. Každoročně dodáváme naše produkty několika stovkám těchto firem. Instalační / realizační firma montující profesionální závlahový systém, má více znalostí, dovedností a možností, jež uplatňuje a promítá do výběru komponentů a do jejich sestavování ve funkční celek, než například sám uživatel při instalaci svépomocí.

Těší nás, že námi dodávané systémy v současné době pravidelně a cíleně používá již více než 120 spolupracujících instalačních firem z různých koutů celé České republiky, které se řadí mezi naše certifikované instalační firmy Hunter Partner®. Tyto firmy se pravidelně zúčastňují různých odborných školení, která pro ně naše společnost průběžně pořádá a kde musí každoročně absolvovat certifikační testy. Firmy, které dlouhodobě prokazují schopnost zajištění instalací AZS v souladu s technologickými předpisy pro montáž systémů Hunter® a které splňují předepsané podmínky, členíme na 3 skupiny partnerských firem:

• Hunter Partner
• Hunter PREMIUM Partner
• Hunter TOP PREMIUM Partner

Stejně tak osvětlovací systémy 12 V z konceptu ARTLIGTS, které v sobě sdružují nepřeberné množství osvětlovacích sestav, svítidel, ovládacích prvků a světelných zdrojů, nachází největší uplatnění v rukou profesionálů. Zkušená instalační firma dokáže díky svým zkušenostem a odborným znalostem navrhnout a zrealizovat efektivní a spolehlivé řešení daleko snadněji a rychleji, než by se o to pokoušel amatér.

Důvěřujte tedy profesionálům a obracejte se na zkušené realizátory. Ušetříte si spoutu času, energie a možná i zklamání a nakonec budete často i překvapeni, že instalace od profesionála vyjde v součtu nákladů levněji, než instalace svépomocí.

Nezapomínejte také, že profesionální instalační firma Vám navíc zajistí často mnohem delší prodlouženou záruční lhůtu nejen na produkty, ale i na práci, na což v případě svépomocné realizace nelze spoléhat.