IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Instalační firmyTisk

Instalační firmy

Náš slogan "Hunter - závlahové systémy profesionálů" je více než výmluvný. Základním předpokladem správně fungujícího automatického závlahového systému jsou kvalitní komponenty, správný návrh a zejména zkušenost toho, kdo profesionální závlahu realizuje. Mezi naše zákazníky proto patří především zavedené instalační firmy, které jsou díky svým znalostem a praktickým zkušenostem zárukou optimální výsledné funkce nainstalovaného AZS. Každoročně dodáváme naše komponenty několika stovkám těchto firem. Vycházíme z toho, že instalační firma používající profesionální systém, má více znalostí, dovedností a možností, které může uplatnit a promítnout do výběru komponentů a jejich sestavování do funkčního celku.

Certifikát Hunter Partner 2017Certifikát Hunter Premium Partner 2017Certifikát Hunter Top Premium Partner 2017

Těší nás, že námi dodávané systémy v současné době pravidelně a cíleně používá již více než 100 spolupracujících instalačních firem z různých koutů celé České republiky, které se řadí mezi naše certifikované instalační firmy Hunter. Naši partneři se pravidelně zúčastňují různých školení, která pro ně naše obchodní zastoupení průběžně pořádá a kde se zúčastňují certifikačních testů. Firmy, které dlouhodobě prokazují schopnost zajištění instalací AZS v souladu s technologickými předpisy pro montáž systémů Hunter a které splňují předepsané podmínky, členíme na 3 skupiny partnerských firem:

• Hunter Partner
• Hunter PREMIUM Partner
• Hunter TOP PREMIUM Partner


Stejně tak osvětlovací systémy 12V z konceptu ARTLIGTS, které v sobě sdružují nepřeberné množství osvětlovacích sestav, svítidel, ovládacích prvků a světelných zdrojů, nachází největší uplatnění v rukou profesionálů. Zkušená instalační firma dokáže díky svým zkušenostem a odborným znalostem navrhnout a zrealizovat efektivní a spolehlivé řešení, daleko snadněji a rychleji, než by se o to pokoušel amatér. Důvěřujte tedy profesionálům a obracejte se na zkušené realizátory. Předejdete tak zklamání a nakonec i budete často i překvapeni, že instalace od profesionála vyjde v součtu nákladů mnohem levněji, než „sousedská výpomoc“ od bratrance elektrikáře a synovce instalatéra.

Nezapomínejte také, že profesionální instalační firma Vám navíc zajistí často mnohem delší prodlouženou záruční lhůtu nejen na produkty, ale i na práci, na což v případě svépomocné realizace nelze moc spoléhat.