IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Naši zákazníci

Jako odborný velkoobchod se orientujeme především na velkoobchodní klientelu. Struktura našich velkoobchodních zákazníků je následující:

•  Realizační firmy - instalační firmy závlahových systémů a zahradního osvětlení
•  Velkoodběratelé – zahradnické firmy, velkopěstitelé, školkaři
•  OEM zpracovatelské firmy
– výrobci čističek, bazénů, stavební firmy, plotová studia
•  Obchodní firmy – zahradnická centra, stavebniny, prodejci čerpací a zahradní techniky
•  Správci a provozovatelé sportovních areálů, developeři, obce a města

S každým novým velkoobchodním zákazníkem, instalační firmou, distributorem nebo velkoodběratelem, uzavíráme rámcovou kupní smlouvu RKS, na jejímž základě poskytujeme individuální obchodní podmínky. Naše zákazníky nenutíme ani nezavazujeme k žádným obratům či nákupům. Snažíme se nabízet takové zboží a služby, aby zákazníci u nás nakupovali rádi a dobrovolně, aby se spokojeně vraceli a viděli ve společnosti IRIMON, spol. s r.o. spolehlivého, stabilního a silného obchodního partnera s přátelskou obchodní politikou.

Pokud se na nás obrátí soukromý investor, majitel závlahového systému, který potřebuje vyměnit dvě trysky, poradit s naprogramováním jednotky nebo získat návod na seřízení výsečí a instalační firma mu nezvedá telefon, jistě ho nevyženeme. Každý koncový uživatel našich závlahových nebo osvětlovacích systémů, je pro nás stejně tak váženým klientem už jen tím, že se rozhodl pro některý z námi dodávaných systémů a my nechceme jeho důvěru zklamat. Samozřejmostí však v těchto případech je, že obchodní podmínky pravidelných velkoobchodních klientů budou vždy výhodnější, než u jednotlivců.