IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Naši zákazníciTisk

Jako odborný velkoobchod se orientujeme především na velkoobchodní klientelu. Struktura našich velkoobchodních zákazníků je následující:

•    Realizační firmy - instalační firmy závlahových systémů a zahradního osvětlení
•    Velkoodběratelé – zahradnické firmy, velkopěstitelé, školkaři
•   OEM zpracovatelské firmy
– výrobci čističek, bazénů, stavební firmy, plotová studia
•   Obchodní firmy – zahradnická centra, stavebniny, prodejci čerpací a zahradní techniky
•    Správci  a provozovatelé sportovních areálů, developeři, obce a města

S každým novým velkoobchodním zákazníkem, instalační firmou, distributorem nebo velkoodběratelem, uzavíráme rámcovou kupní smlouvu RKS, na jejímž základě poskytujeme individuální obchodní podmínky. Naše zákazníky nenutíme ani nezavazujeme k žádným obratům či nákupům. Snažíme se nabízet takové zboží a služby, aby zákazníci u nás nakupovali rádi a dobrovolně, aby se spokojeně vraceli a viděli ve společnosti IRIMON, spol. s r.o. spolehlivého, stabilního a silného obchodního partnera s přátelskou obchodní politikou.

Pokud se na nás obrátí soukromý investor, majitel závlahového systému, co si usekl dvě trysky a potřebuje je vyměnit, poradit s naprogramováním jednotky nebo získat návod na seřízení výsečí a instalační firma mu nezvedá telefon, jistě ho nevyženeme. Každý koncový uživatel našich závlahových nebo osvětlovacích systémů, je pro nás stejně tak váženým klientem už jen tím, že se rozhodl pro některý z námi dodávaných systémů a my nechceme jeho důvěru zklamat. Samozřejmostí však v těchto případech je, že obchodní podmínky pravidelných velkoobchodních klientů budou vždy výhodnější, než u jednotlivců.