IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Naše vize a cíleTisk

Naší práci nevnímáme jen jako zdroj obživy, ale hledáme v ní hlubší smysl. Smysluplná práce je pro nás zdrojem nových poznání, inspirací, zkušeností a radosti z dosažených výsledků či z realizace zajímavých nevšedních projektů. Dosahované výsledky nám potom umožňují překonávat i případné nesnáze, které občas potkají každého, kdo chce být o krok před ostatními.

Nechceme být jen jedni z mnoha. Naším dlouhodobým cílem je být i nadále vnímáni jako přední a hlavně spolehlivý dodavatel kvalitních moderních a technologicky vyspělých závlahových systémů a zahradního osvětlení s velmi vysokou užitnou hodnotou. Nebylo snadné vyšplhat po pomyslné stupnici až na samý vrchol. Daleko těžší ale může být uhájit si toto postavení. Máme se ale o co opřít.

Jsme pyšni na to, že cestu k úspěšnému rozvoji firmy jsme si léta vyšlapávali sami od úplných základů, prošli si celou vývojovou etapou od počátku až do konce a svou kariéru nezaložili na pouhém parazitováním na cizích znalostech a na kopírování nápadů druhých, jak je dnes často módní.

Baví nás hledat nová řešení, nové nápady, inovace, baví nás jít svou vlastní cestou. Baví nás udávat tón a nikoliv přebírat řešení a postupy jiných. Baví nás dělit se o naše zkušenosti s našimi partnery, instalačními firmami, bez jejichž kvalitní práce by se naše firma nestala jedním z největších dodavatelů na trhu a uznávaným specialistou v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů. Největší poděkování ale patří Vám, našim koncovým zákazníkům, uživatelům námi dodávaných závlahových systémů, za Vaši důvěru v naše řešení.