IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 16.11.
Praha
01n
-2,0/6,0 °C
Brno
10n
2,0/5,5 °C
Zítra 17.11.
Praha
01d
4,0/-2,0 °C
Brno
01d
4,0/-2,5 °C

Nabídka zaměstnáníTisk

V souvislosti s dalším posilováním a rozvojem společnosti IRIMON, spol. s r.o. hledáme nové spolupracovníky na tyto pracovní pozice:

 • Brigáda - Sklad

  Přidej se do našeho pohodového týmu skladníků. Náplň Tvé práce bude balení zboží, evidence, vybalování zboží z krabic, příprava k prodeji a manipulace se zásilkami.

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Reklamační servisní technik

  Jste komunikativní a zvídavý pohodář, co rád opravuje vše, co mu přijde pod ruku a těší ho dávat věci do pořádku? Máte smysl pro pořádek a baví Vás práce, která je vidět a kde je v rovnováze kancelářská židle s PC spolu s dílenským stolem?

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Elektrotechnik – řídicí systémy automatického zavlažování

  Hledáme specialistu na elektrotechniku a čerpadla za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti s pevnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vždělání technického charakteru (elektro), znalosti a odbornost v oblasti elektro (ideálně čerpadla, filtrace vody, závlahové systémy), komunikační dovednost a dobrou znalost ČJ a práce na PC. * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Programátor PHP

  Přijmeme programátora PHP pro vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací v PHP za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti se silnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vzdělání s maturitou, výbornou znalost PHP, dobrou znalost Javascriptu, SQL, XML, HTML5 a CSS3. * Práce je na HPP .

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 

Nenašli jste zde pro Vás vyhovující nabídku zaměstnání? Kontaktujte nás!