IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 16.1.
Praha
10d
5,5/1,5 °C
Brno
10d
1,0/2,5 °C
Zítra 17.1.
Praha
01d
2,0/0,5 °C
Brno
02d
0,5/1,0 °C

Nabídka zaměstnáníTisk

V souvislosti s dalším posilováním a rozvojem společnosti IRIMON, spol. s r.o. hledáme nové spolupracovníky na tyto pracovní pozice:

 • Skladový manipulat / řidič

  Baví Vás dělat takovou práci, která je hned vidět? Nebojíte se manuální fyzické práce a přitom máte kladný vztah k práci na PC a k číslům? Hledáte ve svém životě novou profesní motivaci, inspiraci a zvažujete změnu zaměstnání? Chcete pro tuto změnu najít spolehlivého partnera? Zkuste to u nás a staňte se součástí našeho týmu. Dobrou práci umíme dobře ocenit.

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Usměvavá obchodní asistentka

  Jste usměvavá, komunikativní a energická nekuřačka s týmovým a obchodním duchem, která se cítí dobře mezi lidmi v mladém kolektivu, umí držet slovo a je na ni spolehnutí? Nezaleknete se anglicky mluvit i psát a být pravou rukou ředitele obchodního oddělení? Pak jste to dost možná právě Vy, komu rádi nabídneme pozici obchodní asistentky * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Elektrotechnik – řídicí systémy automatického zavlažování

  Hledáme specialistu na elektrotechniku a čerpadla za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti s pevnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vždělání technického charakteru (elektro), znalosti a odbornost v oblasti elektro (ideálně čerpadla, filtrace vody, závlahové systémy), komunikační dovednost a dobrou znalost ČJ a práce na PC. * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 

Nenašli jste zde pro Vás vyhovující nabídku zaměstnání? Kontaktujte nás!