IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 19.9.
Praha
10n
/9,0 °C
Brno
10n
/9,5 °C
Zítra 20.9.
Praha
10d
7,0/12,0 °C
Brno
10d
10,0/11,0 °C

Nabídka zaměstnáníTisk

V souvislosti s dalším posilováním a rozvojem společnosti IRIMON, spol. s r.o. hledáme nové spolupracovníky na tyto pracovní pozice:

 • Usměvavá obchodní asistentka

  Jste usměvavá, komunikativní a energická nekuřačka s týmovým a obchodním duchem, která se cítí dobře mezi lidmi v mladém kolektivu, umí držet slovo a je na ni spolehnutí? Nezaleknete se anglicky mluvit i psát a být pravou rukou obchodního oddělení? Pak jste to dost možná právě Vy, komu rádi nabídneme čerstvě uvolněnou pozici obchodní asistentky, odcházející na mateřskou dovolenou. * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Obchodně technický konsultant – automatické závlahové systémy

  Zavedená obchodní společnost se silnou pozicí na trhu přijme obchodně technického konsultanta pro prodej závlahových systémů, příslušenství pro instalační firmy a zahradního osvětlení. Pracovní náplní je poskytování konsultací firemní klientele, příprava technických nabídek a obchodně technická podpora, spojená s prodejem závlahových systémů. Požadujeme znalost práce na PC, obchodní talent a praxi v oboru, bezúhonnost, komunikativnost, ŘP sk. B. Výhodou je znalost AJ a technické vzdělání. Práce je na HPP, pracoviště Praha 9.

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Elektrotechnik – řídicí systémy automatického zavlažování

  Hledáme specialistu na elektrotechniku a čerpadla za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti s pevnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vždělání technického charakteru (elektro), znalosti a odbornost v oblasti elektro (ideálně čerpadla, filtrace vody, závlahové systémy), komunikační dovednost a dobrou znalost ČJ a práce na PC. * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 

Nenašli jste zde pro Vás vyhovující nabídku zaměstnání? Kontaktujte nás!
Irimon® - závlahové systémy Hunter® Industries
Copyright © 1998 – 2017 IRIMON, spol. s r.o.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.