IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Nabídka zaměstnání

V souvislosti s dalším posilováním a rozvojem společnosti IRIMON, spol. s r.o. hledáme nové spolupracovníky na tyto pracovní pozice:

 • Grafik/Grafička - se zaměřením na webdesign

  Baví Tě design, svět internetu a chceš mít možnost realizovat své nápady a podílet se na jejich úspěchu? Chceš, aby Tvoje práce byla vidět? Staň se součástí našeho týmu a přidej se k nám. Pokud nehledáš anonymní korporát, ale preferuješ partu fajn lidí, kteří spolu umí nejen tvořit, ale jezdí spolu v létě i na vodu, běhají SPARTAN RACE nebo se potkávají na grilovačkách, pak jsi u nás správně! Stal/a by ses součástí oddělení marketingu a spolupracoval/a bys s marketingovým specialistou a s našimi vývojáři vlastních webových aplikací. A také i s našimi obchodníky a techniky, co plní weby daty.

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Elektrotechnik – řídicí systémy automatického zavlažování

  Hledáme specialistu na elektrotechniku a čerpadla za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti s pevnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vždělání technického charakteru (elektro), znalosti a odbornost v oblasti elektro (ideálně čerpadla, filtrace vody, závlahové systémy), komunikační dovednost a dobrou znalost ČJ a práce na PC. * Práce je na HPP *

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 • Programátor PHP

  Přijmeme programátora PHP pro vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací v PHP za účelem dalšího posílení pozic zavedené obchodní společnosti se silnou pozicí na trhu. Požadujeme min. SŠ vzdělání s maturitou, výbornou znalost PHP, dobrou znalost Javascriptu, SQL, XML, HTML5 a CSS3. * Práce je na HPP .

  Podrobný popis nového pracovního místa ZDE ke stažení

 

Nenašli jste zde pro Vás vyhovující nabídku zaměstnání? Kontaktujte nás!