IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Naši dodavateléTisk

Společnost IRIMON spol. s r.o. nabízí pouze komponenty renomovaných značek předních světově uznávaných výrobců, u nichž je záruka velmi vysoké životnosti a spolehlivosti. Strategií společnosti IRIMON je poskytovat zákazníkovi co nejširší výběr těch nejlepších a nejkvalitnějších produktů a systémů z toho, co se na světových trzích dlouhodobě osvědčuje.

Základem naší nabídky je ucelený profesionální závlahový systém Hunter® od renomované firmy Hunter Industries Inc /USA/, předního světového výrobce profesionálních automatických závlahových systémů pro zahrady, parky, veřejné a sportovní plochy.

Hunter budova /clanky/Hunter kamen

Kromě společnosti Hunter® zastupujeme na českém trhu i mnoho dalších předních světových producentů jednotlivých technologických částí, celků nebo souvisejících komponentů a příslušenství, z nichž jmenujme například firmy Antelco Ltd, Irritec s.r.l., SIME IDROMECCANICA Srl, Nelson irrigation corporation.

/clanky/loga/Antelco /clanky/loga/loga/irritec-odkaz

V naší nabídce naleznete komponenty od desítek dodavatelů z celého světa, jejichž výrobky a technologie jsou využívány nejen v oblasti zavlažování či zahradního osvětlení, ale využívají je i další naši zákazníci ze sektoru zemědělské výroby, zahradníci a pěstitelé, stavební firmy, výrobci čističek a bazénů. Mezi společnosti, jejichž produkty nabízíme na českém trhu našim klientům, patři např. Plastic-Puglia srl, Honeywell, Grundfos, Pedrollo, DAB, GRAF, Evak Pump Technology Corp., EASYPUMP, Dosatron, DROP N.Kiosidis S.A. a mnoho dalších výrobců.

 

/clanky/loga/GRAF /clanky/loga/loga/honeywell-odkaz

/clanky/loga/DAB /clanky/loga/GRUNDFOS

Nově můžete v našem sotimentu najít také profesionální nářadí, srovnávačky, nůžky, nože a pilky značek VESCO Italy Srl., G.F. srl, Grafipro Oy.

Mimo to náš sortiment také trvale doplňujeme a rozšiřujeme i o produkty nejvýznamnějších českých výrobců, jejichž komponenty naši již tak pestrou nabídku ještě více obohacují. Mezi naše pravidelné dodavatele tak patří tuzemští výrobci a dodavatelé jako např. PIPELIFEVALMON, MAVE a mnozí další.

/clanky/loga/loga/pipelife-odkaz


Naší filosofií není ukrývat různé výrobce a dodavatele dílčích produktů či součástek pod jednu jedinou značku, tak jak to z marketingového hlediska činí někteří naši konkurenti. U nás nepřispíváte na dlouhý řetěz distributorů s vlastní značkou, stojících na cestě mezi skutečným výrobcem a konečným zákazníkem. U nás neplatíte za žádné pestrobarevné obaly, krabičky či plastikové blistry s jednotným logem, které produkty zbytečně prodražují. My nakupujeme originály přímo u výrobců a prodáváme je zase jako originály velkoobchodně přímo Vám.