IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Půjčovna strojů a nářadíTisk

Profesionální speciální stroje, nářadí a vybavení jsou nezbytné pro rychlou, šetrnou a precizní instalaci závlahových systémů Hunter. Závlaháři využívají speciální nářadí, které najdou ke koupi, k otestování či k zapůjčení u obchodního zastoupení Hunter pro ČR, společnosti IRIMON, spol. s r.o.

Většina Hunter Partnerů těmito užitečnými stroji již disponuje a i proto se Hunter Partneři mohou postarat o kvalitní práci u svých zákazníků.

V nabídce společnosti IRIMON, spol. s r.o. je aktuálně celá řada speciálních strojů, nářadí a vybavení pro instalaci AZS a současně i pro profesionální údržbu travnatých ploch, které jinde v ČR nenajdete. Ať už pro prodej, tak i pro vyzkoušení, otestování nebo na krátkodé či dlouhodobé zapůjčení.

Přednostně pro Hunter Partnery nabízíme novinku na trhu - zemní ruční micro drážkovače GeoTRENCHER (SRN) na platformě STIHL či Husquarna, vedené a hnané motorové mini rýhovače BARRETO (USA) s šířkou drážky 10 a 15 cm / 45 cm, vedené pásové rýhovače Ditch Witch (USA) 31 HP, 15 cm / 60 cm, speciálně sestavené pro AZS na fotbalových a golfových  hřištích, loupačky trávníku TRACMASTER z Velké Británie (GB), špičkové robustní vertikutátory ELIET z Belgie (BEL) o šířce záběru 40/45/50/75cm, speciální závlahářské ruční nářadí MIDWEST RAKE (USA), finské GRAFIPRO (FIN) a mnoho dalších značek a produktů. Vše pro závlaháře profesionály, greenkeepery a trávníkářské experty.

Staňte se EXPERTY s naším špičkovým nářadím a našimi stroji!

Přiďte si k nám do půjčovny otestovat špičkovou kvalitu, to nejlepčí, co na světových trzích v oblast AZS a TURF existuje.

V nabídce půjčovny IRIMON RENTAL Service naleznete rovněž široký sortiment speciální diagnostické a měřící techniky pro dekodérové systémy, na kabelová vedení, měřáky, sondýrky půdního profilu, srovnávačky, aerifikační nástroje, tlakové pumpy, čerpadla, záložní zdroje a mnoho dalšího.

Přijďte se osobně přesvědčit.

Možnost zapůjčení je od jednoho dne, ale také i více dnů, případně týdnů, kdy je cena za půjčovné vždy zvýhodněna. Samotné půjčení je po telefonické dohodě, kdy si zvolíte vhodný termín pro zápůjčku. Produkt z půjčovny lze vyzvednou osobně v sídle naší společnosti, nebo i v některých případech je možné zboží z půjčovny doručit na Vámi požadovanou adresu.

Nabídku produktů naleznete na https://velkoobchod.irimon.cz/ kde si zvolíte kategorii Půjčovna.

Nabídka strojů roste každým dnem, sledujte nás i na facebooku.

Věříme, že nová služba půjčovna ještě dále rozšíří, upevní a zefektivní naši společnou velkoobchodní spolupráci.

Váš IRIMON tým