IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Profesionální zahradnické nářadí

Profesionální zahradnické nářadí

Vybavení každého zahradního profesionála je základem k jeho dobře odvedené práci a ke spokojenosti jeho zákazníka.

Přinášíme na český trh ty nejlepší produkty osvědčených světových výrobců.

Aby vám Vaše zahrada vzkvétala a dělala radost, je potřeba jí věnovat pravidelnou péči. A aby vám dělalo radost o zahradu pečovat, potřebujete si vybrat vhodné nářadí.

Každá zahradní činnost vyžaduje specifický nástroj. Pokud potřebujete zastřihnout živý plot, budete potřebovat jiné nůžky nežli na větve ovocných stromů či vinnou révu.
Na silnější větve pak potřebujete pilky, v naší nabídce naleznete pilky s rovnou či zaoblenou čepelí, můžete si vybrat tvar rukojeti dle vlastní ergonomie a doplnit o praktické pouzdro, které udrží pilku v suchu a bezpečí.

Na žádné zahradě se neobejdeme bez zemních prací, ať už potřebujete zrýt záhon či vyrýt část zemního drnu nebo rýhu pro uložení potrubí automatického závlahového systému. Nabízíme vám rýče a štychary všech tvarů a velikostí. Můžete si vybrat dle účelu, šířky výkopu nebo druhu zeminy, se kterou pracujete. Pokud vyrýváte zarostlou zeminu, velkým pomocníkem vám bude například srdcový rýč se zuby .

Pro pravidelnou podzimní údržbu zahrady potřebujete kvalitní, lehké ale pevné hrábě. Každý trávník potřebuje několikrát do roka provzdušnit a pročistit, vertikutační hrábě jsou přesně to, co potřebujete.

Kompletní nabídku zahradnického nářadí pro rozmanité použití nejen pro zahradníky, ale i pro závlaháře naleznete na našem e-velkoobchodu a e-shopu.

Nedaří se vám najít vámi požadovaný konkrétní produkt? Napište nám svůj požadavek, budeme vás informovat o možnosti a termínu dodání.