IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Nový DAB DIVERTRON druhé generace již v prodeji

Přední evropský výrobce čerpadel dům a zahradu, společnost DAB PUMPS, zahájila na jaře 2023 prodej dlouho očekáváných inovovaných čerpadel a domácích vodáren DIVERTRON.

S potěšením Vás informujeme, že společnost IRIMON je jedním z prvních distributorů těchto vodáren v ČR a můžete si je u nás již nyní objednat a zakoupit. Ať už se jedná o Divertron 1 generace, tak k dispozici máte již i zníněnou novinku 2.generace DIVERTRON 900 modelového roku 2023, nástupce řady DIVERTRON 1200. Během nejbližších dnů Vám nabídneme rovněž i řadu DIVERTRON 650, nástupce řady DIVERTRON 1000, přičemž obě řady budou k dispozici také v provedení X 650 a X 900 s bočním sáním, v provedení se sacím kitem. Mimo to se můžete těšit i na verze 650 A a 900 A v provedení s plovákem.

První generace čerpadel Divertron byla vyvinuta již v roce 2007 a zaznamenala průlom na trhu ponorných čerpadel s integrovanou řídicí elektronikou. Od té doby bylo nainstalováno přes milion kusů těchto čerpadel, a nyní nastal čas tuto laťku znovu pozvednout. Druhá generace překonává svými charakteristikami již tak skvělou generaci první. Zároveň je zde však kladen větší důraz na účinný provoz, což znamená vyšší výkon s nižší spotřebou energie. Nový Divertron tak již v předstihu splňuje požadavky MEI nařízení týkající se energetické účinnosti. Zároveň byl Divertron konstruován pro větší odolnost a snazší instalaci, servis i údržbu.

Více informací nelaznete zde.

Současně si Vás dovolujeme pozvat na Prezentaci celé řady těchto čerpadel DIVERTRON, spolu s produkty DTRON, DTRON2, DTRON3, DCONNECT server a EASYBOX,  která proběhne ve spolupráci se společností IVAR CS, dovozcem pro ČR, ve školícím centru IRIMON v Praze 9,

v úterý 4.dubna 2023, v čase od 9 do 10 hod.

Zveme Vás srdečně na "Snídani v IRIMONU".