IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Půjčovna IRIMON otevřena!!! Přijďte si zapůjčit rýhovače, vertikutátory, slupovačky nebo jenom na vyzkoušení před pořízením

Máte zájem používat určité nářadí, ale nechcete si jej kupovat, protože jej potřebujete pouze nárazově? Pak je tu přímo pro vás naše nová závlahářská půjčovna IRIMON RENTAL SERVICE. V nabídce naleznete celou řadu speciálních strojů, nářadí a vybavení pro instalaci AZS a současně i pro profesionální údržbu travnatých ploch, které jinde v ČR nenajdete. V půjčovně také naleznete sortiment měřící techniky a zahradního vybavení. Nosnými produkty půjčovny však jsou profesionální zemní frézy, aerifikátory a vertikutátory, díky těmto strojům bude práce na vašem projektu příjemně stráveným časem.

/aktuality/Ditchwitch

Možnost zapůjčení je od jednoho dne, ale také i více dnů případně týdnů, kdy je cena za půjčovné vždy zvýhodněna. Samotné půjčení je po telefonické dohodě, kdy si zvolíte vhodný termín pro zápůjčku. Produkt z půjčovny lze vyzvednou osobně v sídle naší společnosti, nebo i v některých případech je možné zboží z půjčovny odeslat na Vámi požadovanou adresu.

Nabídku produktů naleznete na https://velkoobchod.irimon.cz/ kde si zvolíte kategorii Půjčovna.

/aktuality/Pujcovna_evelkoobchod

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme úspěšný vstup do letošní sezóny.

Váš IRIMON tým