IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

IRIMON Open Day 21.9.2023

 

Vážení přátelé a obchodní partneři,
srdečně Vás zveme na tradiční předprázdninovou grilovačku, spojenou s podrobným představením nové půjčovny IRIMON RENTAL pro závlaháře a trávníkáře, s praktickými ukázkami strojů pro rýhování a drážkování terénu, či slupování trávníku, v reálném provozu.
Během dne si současně představíme také řadu novinek, z nichž zmiňme např. zbrusu nové řídící jednotky Hunter PRO-C ve verzi 2023 s možností Wi-Fi připojení a Hydrawise modulu, či inovované jednotky Hunter HPC. Prostor bude i pro připomenutí dalších funkcí on-line KALKULÁTORU NABÍDEK.
Na grilovačce budete mít příležitost nejen poznat naše novinky, ale také si užít příjemnou atmosféru a pochutnat si na grilovaných specialitách.
Těšíme se na: setkání s Vámi!
Vážení přátelé a obchodní partneři,
rádi bychom Vás pozvali na naši tradiční podzimní akci v IRIMONu. Tentokrát se mimo jiné dozvíte, jak zachránit zanedbaný trávník, jak co nejlépe využít vzdálenou správu jednotek Hydrawise nebo jak si zrychlit a usnadnit práci s "mým" Irimon účtem. Ukážeme Vám, jak se osvědčily drážkovače, slupovačky či vertikutátory, které jsme letos přidali do nabídky v půjčovně i prodeji. Bohaté grilované a čepované občerstvení jako vždy zajištěno.

DOPROVODNÝ PROGRAM

10:00 Jak nepohnojit hnojení trávníku - ICL má řešení
Robert Fagoš / zástupce společnosti ICL

11:00 Vychytávky v zapojení a nastavení ovládacích systémů

Jiří "Deky" Dekař - guru ovládacích jednotek Hunter - jen pro tuto akci

12:30 Tipy a triky v IRIMON účtu - pracujte pohodlně a efektivně!

Jan Novotný / manažer obchodního oddělení

 

Těšíme se na setkání s Vámi u nás v Kyjích!

Tým IRIMON