IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Pozor, nepřehlédněte! Školení už za pár dní.Tisk

Program školení a prezentací zahajujeme v úterý 3. 2. 2015 blokem 3denního základního školení pro začínající instalační firmy nebo pro nové zaměstnance již zkušených instalačních firem závlahových systémů. Seznámíme Vás blíže s druhy závlah, vodním hospodářstvím, komponenty profesionálních závlahových systémů a také s projekční a montážní činností.

Na tato základní školení budou navazovat samozřejmě další nadstavbová školení, která jsou určena především pro zkušené firmy s certifikačním označením Hunter Partner.

Ani letos nebude chybět prezentace "Zahradního LED osvětlení 12 V Artlights" s představením atraktivních úsporných a designových svítidel pro zahradní architekty a realizační firmy.

Nově jsme připravili prezentaci vybraných GARDEN & RAIN produktů pro moderní zahrady. Tato prezentace je určena především pro zahradnictví a zahradní centra, plotová studia, distributory zahradního osvětlení a nákupčí z obchodních firem.

POZOR!  Letos je nové místo konání školení a prezentací - HOTEL STEP, SPORTCENTRUM STEP, Malletova 2350/6, 190 00 Praha 9.

Těšíme se na na setkání s Vámi na některém z námi nabízených školení či prezentací. Více informací naleznete zde.