IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zahájení 2. etapy modernizace objektuTisk

Vážení zákazníci,


rádi bychom Vás informovali, že v těchto dnech zahajujeme 2. etapu modernizace interiéru kancelářských částí objektu, fasády a vstupní haly, vč. recepce. Snažíme se, aby se Vám u nás od ledna 2016 ještě pohodlněji nakupovalo, a během všech Vašich budoucích návštěv jsme Vám nabídli co nejpříjemnější prostředí a dostatek pohodlí.

Z důvodu stavebních úprav bude také po celou dobu rekonstrukce, tj. od 1. 11. 2015 do 31. 12. 2015 částečně omezen pohyb osob po objektu. Samozřejmě jste u nás vítáni bez ohledu na rekonstrukci a modernizaci. Pokud nás tedy koncem roku plánujete navštívit osobně, používejte prosím druhý vchod, který dosud sloužil pro vstup do přilehlé vzorkovny svítidel.

Rádi bychom Vás také upozornili na omezení projekčních prací po dobu 2 měsíců, než bude rekonstrukce dokončena.  Naše projekční oddělení bude kromě již předem dojednaných projektů po tuto dobu poskytovat pouze technické poradenství. Od nového roku bude naše projekční oddělení opět fungovat bez omezení.

Rekonstrukce a modernizace však nebude mít žádný vliv na přijímání a vyřizování Vašich objednávek. Samozřejmě k nám můžete přijít nakoupit i osobně, naše velkoobchodní oddělení funguje bez jakéhokoliv omezení.


Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechna další budoucí setkání.


Váš Irimon Team