IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Pozor, nepřehlédněte! Školení 2016 už za pár dní.Tisk

Program školení zahajujeme v úterý 16. 2. 2016 blokem 3denního základního školení pro začínající instalační firmy nebo pro nové zaměstnance již zkušených instalačních firem závlahových systémů. Seznámíme Vás blíže s druhy závlah, vodním hospodářstvím, komponenty profesionálních závlahových systémů a také s projekční a montážní činností.

Na tato základní školení budou navazovat samozřejmě další nadstavbová školení C1 a C2, která jsou určena především pro zkušené firmy s certifikačním označením Hunter Partner.

POZOR!  Letos se školení 2016 budou konat opět v KD Kyje (Šimanda) – Šimanovská 47, 198 00 Praha 9, Kyje.

Nově jsme pro vás připravili IRIMON OPEN DAYS – Dny otevřených dveří v IRIMONu, které právě probíhají u nás ve firmě (8. – 12. 2. 2016). Pokud máte zájem seznámit se blíže s našimi produkty a s naší činností, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si termín návštěvy.

Ani letos nebude chybět prezentace "Zahradního LED osvětlení 12 V Artlights" s představením atraktivních úsporných a designových svítidel pro zahradní architekty a realizační firmy. Tato prezentace bude probíhat 8. 3. a 9. 3. 2016 v prostorech firmy IRIMON.

 

Těšíme se na na setkání s Vámi na některém z námi nabízených školení či prezentací. Více informací naleznete zde.