IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 18.6.
Praha
04d
22,0/ °C
Brno
01d
22,0/ °C
Zítra 19.6.
Praha
03d
24,0/21,0 °C
Brno
01d
25,0/19,5 °C

Přijďte se podívat na Jarní slavnost cibulovinTisk

Holandský producent a dodavatel cibulovin - společnost Verver Export a náš obchodní partner firma FLORAVIL, s.r.o. organizují letos poprvé v České republice Technický den pro veřejný prostor, a to v úterý 2. května 2017 v Neratovicích.

Při komentované procházce parkem Vám naši partneři představí několik mechanizovaně sázených kvetoucích směsi cibulovin a také směsi sázené ručně do záhonů. V interiéru pak proběhne prezentace široké nabídky producenta cibulovin VERVER EXPORT.

Na náměstí budou současně prováděny ukázkové tahové zkoušky na vrbě a její speciální řez.

Na této akci Vám v krátkosti představíme naši společnost. Po celou dobu akce Vám naši zástupci firmy budou k dispozici pro jákékoli otázky.

Je potřeba se registrovat vzhledem k omezenému počtu míst. Bližší info u paní Konvalinkové z firmy FLORAVIL, s.r.o. na info@floravil.cz.