IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 18.6.
Praha
04d
22,0/ °C
Brno
01d
22,0/ °C
Zítra 19.6.
Praha
03d
24,0/21,0 °C
Brno
01d
25,0/19,5 °C

IRIMON - Celodenní přerušení provozu v pátek 7. 7.Tisk

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás tímto informovali o celodenním přerušení provozu naší firmy v pátek 7. 7. 2017 z důvodu plošné firemní dovolené a inventarizace. V tento den tedy nebude možný osobní odběr zboží!

Objednávky přijaté v pondělí 3. 7. budou expedovány v úterý 4. 7., objednávky přijaté od úterý 4. 7. do neděle 9. 7. budou expedovány v pondělí 10. 7.

Věříme, že Vám toto omezení provozu dne 7. 7. nezpůsobí žádné komplikace.

Děkujeme za pochopení!

Váš IRIMON tým

Irimon tým