IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 18.6.
Praha
04d
22,0/ °C
Brno
01d
22,0/ °C
Zítra 19.6.
Praha
03d
24,0/21,0 °C
Brno
01d
25,0/19,5 °C

Provoz společnosti během prosince 2017Tisk

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás tímto informovali o celodenním přerušení provozu společnosti IRIMON ve dnech středa 6. 12. 2017 a čtvrtek 7. 12. 2017 z důvodu plánované inventarizace. V tyto dny nebude možný osobní odběr zboží, ani nebude probíhat expedice zásilek! Poslední možný termín odběru či odeslání zboží (před inventurou) bude v úterý 5. 12. 2017, běžný provoz bude obnoven v pátek 8. 12. 2017.

Dále prosím berte na vědomí, že mezi vánočními svátky máme zavřeno! Poslední možný termín výdeje i expedice zásilek je v pátek 22. 12. 2017, běžný provoz bude zahájen opět v úterý 2. 1. 2018.

Věříme, že Vám tato omezení provozu nezpůsobí žádné komplikace.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné a ničím nerušené vánoční svátky!

Váš IRIMON tým

Irimon tým