IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 19.7.
Praha
01d
27,0/25,0 °C
Brno
03d
26,0/23,0 °C
Zítra 20.7.
Praha
01d
26,5/19,5 °C
Brno
02d
24,5/17,0 °C

CeníkTisk

Velkoobchodní ceník Professional line 2017 Velkoobchodní ceník Hobby Garden line 2017
Velkoobchodní ceník
IRIMON Professional line 2018
Velkoobchodní ceník
IRIMON Hobby Garden line
2018

Aktuální nabídku a ceny veškerého zboží, které svým zákazníkům nabízíme, naleznete na našem Irimon E-shopu nebo Irimon E-velkoobchodu!

Pro zobrazení cen ve velkoobchodním ceníku je nutné s firmou Irimon uzavřít Rámcovou kupní smlouvu, která se poskytuje společnostem podnikající v závlahových systémech nebo příbuzných oborech. Ceny ve velkoobchodním ceníku jsou vždy uvedeny bez DPH a jsou koncipovány jako velkoobchodní. Pro spolupracující instalační firmy máme navíc připraveny velmi zajímavé obchodní podmínky. Uvažujete-li o spolupráci s námi, neváhejte a kontaktujte nás! Více informací o nabídce pro instalační firmy se také dočtete pod záložkou Pro profesionály. Pokud máte zájem o kompletní Ceník IRIMON, který obsahuje veškeré námi nabízené komponenty od mnoha desítek předních světových výrobců, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář a my Vám ho na základě zadaných údajů zašleme zcela ZDARMA společně s dalšími Vámi požadovanými materiály. Jste-li naším pravidelným zákazníkem a instalační firmou AZS s možností vstupu do E-velkoobchodu, můžete si kompletní Ceník IRIMON stáhnout v sekci Můj účet / Můj ceník. Vstup do sekce Můj účet naleznete také v pravé horní části této stránky.

Pro maloobchodní klientelu je možnost zobrazení cen bez přihlášení nebo po zaregistrování na našich stránkách, kde získáte přehled o vašich objednávkách, akcích, slevách, apod. Ceny v maloobchodním ceníku jsou vždy uvedeny s DPH a jsou koncipovány jako maloobchodní. Přehled o nabízených produktech lze dohledat na našem E-shopu. V případě nejasností nás kontaktujte !