IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Dotace Dešťovka
Předpověď počasí
Dnes 22.1.
Praha
01d
-1,0/-7,0 °C
Brno
13d
-4,5/-6,0 °C
Zítra 23.1.
Praha
01d
-4,5/-5,5 °C
Brno
01d
-3,0/-5,0 °C

CeníkTisk

Velkoobchodní ceník Professional line 2017 Velkoobchodní ceník Hobby Garden line 2017
Velkoobchodní ceník
IRIMON Professional line 2018
Velkoobchodní ceník
IRIMON Hobby Garden line
2018

Aktuální nabídku a ceny veškerého zboží, které svým zákazníkům nabízíme, naleznete na našem Irimon E-shopu nebo Irimon E-velkoobchodu!

Pro zobrazení cen ve velkoobchodním ceníku je nutné s firmou Irimon uzavřít Rámcovou kupní smlouvu, která se poskytuje společnostem podnikající v závlahových systémech nebo příbuzných oborech. Ceny ve velkoobchodním ceníku jsou vždy uvedeny bez DPH a jsou koncipovány jako velkoobchodní. Pro spolupracující instalační firmy máme navíc připraveny velmi zajímavé obchodní podmínky. Uvažujete-li o spolupráci s námi, neváhejte a kontaktujte nás! Více informací o nabídce pro instalační firmy se také dočtete pod záložkou Pro profesionály. Pokud máte zájem o kompletní Ceník IRIMON, který obsahuje veškeré námi nabízené komponenty od mnoha desítek předních světových výrobců, stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line formulář a my Vám ho na základě zadaných údajů zašleme zcela ZDARMA společně s dalšími Vámi požadovanými materiály. Jste-li naším pravidelným zákazníkem a instalační firmou AZS s možností vstupu do E-velkoobchodu, můžete si kompletní Ceník IRIMON stáhnout v sekci Můj účet / Můj ceník. Vstup do sekce Můj účet naleznete také v pravé horní části této stránky.

Pro maloobchodní klientelu je možnost zobrazení cen bez přihlášení nebo po zaregistrování na našich stránkách, kde získáte přehled o vašich objednávkách, akcích, slevách, apod. Ceny v maloobchodním ceníku jsou vždy uvedeny s DPH a jsou koncipovány jako maloobchodní. Přehled o nabízených produktech lze dohledat na našem E-shopu. V případě nejasností nás kontaktujte !