IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

COVID-19 - provoz a opatřeníTisk

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás ujistili, že i přes stále ještě nepříznivou pandemickou situaci a měnící se vládní opatření, je naše společnost v provozu.

Nabízené zboží je možné maloobchodně objednat přes E-shop a osobně vyzvednout v naší provozovně nebo využít přepravní společnosti k dodání zboží (doporučujeme). Platbu preferujeme předem bankovním převodem, kartou přes internet bebo dobírkou.  Platbu na místě nedeporučujeme. S ohledem na celostátní lockdown bohužel v tuto chvíli nejsou možné osobní návštěvy naší vzorkovny, konzultace na místě ani zadávání projektů. Všechny dotazy a požadavky na nás proto zasílejte přes webový formulář. Váš požadavek vyřídíme v co nejkratším termínu.

Pro velkoobchodní partnery jsme k dispozici v běžné pracovní době každý všední den, ovšem jen v neodkladných záležitostech. Osobní setkání v této době nedoporučujeme. Příjem velkoobchodních objednávek doporučujeme provádět přes E-velkoobchod. Výdej distančně objednaného zboží je možný na místě při zachování všech hygienických nařízení, přesto doporučujeme objednat si přepravu závozem či prostřednictvím přepravní společnosti. Platba možná na fakturu (u zákazníků s platnou RKS), kartou přes internet, převodem nebo na místě výjimečně i hotově či kartou na terminálu.

Všechna vzdělávací školení a setkání jsme přesunuli do on-li prostoru a připravili jsme pro vás novou edukační platformu IRIMON Akademii.

V celém areálu naší společnosti jsou platná tato opatření:

  • u nového hlavního vchodu i výdeje zboží jsou k dispozici stolky či stojany s desinfekcí na ruce, jednorázové rukavice
  • v rámci nařízení vlády nosí všichni zaměstnanci předepsané respirátory
  • všichni zaměstnanci naší společnosti jsou pravidelně testováni POC antigeními testy
  • vstup s respirátorem je vyžadován po všech zákaznících i jiných návštěvnících a obchodních partnerech
  • vstup maloobchodních zákazníků do všech prostor (mimo výdejního místa E-shopu) je zakázán

Tato opatření zaručují bezpečnost našich zaměstnanců i zákazníků.

Přejem všem zákazníkům a návštěvníkům naší společnosti pevné zdraví a úspěšnou závlahářskou sezónu 2021.

V Praze dne 8.4.2021

Váš IRIMON tým

Irimon tým