IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Webináře a on-line školení 2021Tisk

Představujeme vám nový způsob on-line závlahářského vzdělávání - edukační platformu IRIMON Akademie.

Přihlášení a seznam všech webinářů společnosti IRIMON nyní najdete v tomto prostředí, které jsme vytvořili primárně pro zvyšování odbornosti našich partnerů.

Vzhledem k současné situaci budou naše zimní školení a prezentace probíhat v novém formátu vzdělávacích Basic a Expert webinářů a produktových videoprezentací.
Pokud nám situace a opatření dovolí, budeme školení pro menší skupinky organizovat také
v našem novém školícím centru, přímo v sídle společnosti IRIMON v Praze 9 - Kyjích.

Nový koncept on-line vzdělávání bude zahrnovat:

  • Vzdělávací webináře/ Basic středy - webináře určené pro začínající a nově spolupracující realizační firmy či nové pracovníky instalačních firem, jde o základní vzdělávací program zaměřený na základy návrhu, realizace a servisu automatických závlahových systémů
  • Vzdělávací webináře/ Expertní pátky - webináře určené pouze Hunter Partnerům a dlouhodobě aktivně spolupracujícím instalačním firmám. Půjde o on-line setkání s jedním z našich kolegů/expertů na dané téma týkající se pokročilé činnosti v oblasti automatických závlahových systémů, cena 400 Kč bez DPH/webinář, pro HP jsou tyto webináře zdarma.
  • Produktové videoprezentace/produktové pondělky - v těchto produktových videích/webinářích se dozvíte know-how k rozličnému množství nejen závlahových komponentů z širokého portfolia společnosti IRIMON

Webináře budou začínat standardně v 10:00 hod. a doba jejich trvání se bude pohybovat od 60 do 90 minut. Prostor bude vždy i pro vaše dotazy.

Aktuálně plánované webináře a videokurzy naleznete vždy buďto přímo v prostředí IRIMON Akademie, nebo se o nich dozvíte prostřednictvím informačního mailu, který budeme rozesílat vždy každé pondělí a který bude obsahovat souhrn webinářů v konkrétním týdnu.

Všechny další informace naleznete přehledně v nové IRIMON Akademii.

Těšíme se na vaši účast!

Tým IRIMON

Irimon tým