IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

České návodyTisk

Vážení zákazníci, firma IRIMON, spol. s r.o. poskytuje na všechny výrobky, které prodává, návody v souladu s § 9 a § 11 zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Návody jsou dodávány vždy společně s výrobkem zakoupeným u společnosti Irimon, spol. s r.o. V ojedinělých případech (ztráta nebo poškození návodu) lze poskytnout zákazníkovi náhradní návod za těchto podmínek - pokud se jedná o návod k zařízení dodanému (instalovanému) instalační firmou, obraťte se s žádostí o náhradní návod nejdříve na tuto firmu. Jde-li o výrobek, který jste si zakoupili sami u společnosti Irimon (nebo firma, která Vám zařízení dodala, již neexistuje), je třeba se pro získání náhradního návodu prokázat věrohodným způsobem (faktura, prodejní doklad, evidenční číslo výrobku), že výrobek pochází od společnosti Irimon. V tomto případě se můžete na nás obrátit na telefonní číslo 281 868 181 nebo 281 862 206, eventuelně prostřednictvím našich internetových stránek.

Další možností je stáhnout si požadovaný návod přímo ze stránek společnosti Irimon. Dostupné návody lze stáhnout v sekci Závlahové systémy - ke stažení, nebo v eshopu po rozkliknutí detailu výrobku v části /Dokumenty ke stažení/.

Upozorňujeme na to, že ke stažení nejsou k dispozici všechny návody! Nejjistější cestou, jak získat požadovaný návod, je kontaktovat zákaznické oddělení firmy Irimon.