IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Záruční a pozáruční servisTisk

Na všechny kategorie produktů pro všechny typy zákazníků bez rozdílu poskytujeme záruku 24 měsíců od data prodeje.

Pro pravidelné zákazníky – instalační firmy s kupní smlouvou – nabízíme u vybraných produktů prodlouženou prodejní záruku 36 měsíců až 60 měsíců od data prodeje.

Ve spolupráci s našimi dodavateli poskytujeme partnerským instalačním firmám u vybraných produktů EXTRA výrobní záruku až 5 let od data výroby.

Dále poskytujeme partnerským instalačním firmám u vybraných produktů HUNTER nadstandardní  exluzivní prodlouženou desetiletou záruku PARTNER GARANCE.

Informace o záruční lhůtě je vždy uvedena v parametrech jednotlivých produktů na eshopu Irimon.cz

Podrobnější záruční podmínky naleznete zde.

/clanky/PGP_5 let