IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

Zprostředkování realizací AZSTisk

Líbí se Vám námi nabízené závlahové systémy Hunter a uvažujete o jejich pořízení?

Děkujeme za důvěru, těší nás to. Nepouštějte se však do instalace profesionálního systému sami. Ponechte tuto činnost zkušené instalační firmě.
Profesionální firma zvládne instalaci během několika dní, garantuje funkčnost systému, poskytuje dlouhodobé záruky a zajišťuje pravidelné sezónní servisy. Vlastní instalace vypadá pro laika jednoduše a vidina úspory peněz za instalaci je také lákavá. Zdání ale klame. Věřte nám, že víme, o čem mluvíme.

Pokud máte zájem o spolupráci s některou z našich instalačních firem, kontaktujte nás zde. Poskytneme Vám kontakty na některé z desítek našich certifikovaných partnerských instalačních firem Hunter v jednotlivých regionech. Tyto firmy Vám mohou poskytnout konzultaci a zpracovat konkrétní nabídku přesně dle Vašich požadavků
Veškeré podrobnosti dodávky (rozsah, technické řešení, termíny, ceny apod.) si následně dojednejte přímo s Vámi vybranou instalační firmou.