IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

 • Automatické závlahové systémy, zavlažování, závlahy - Hunter

  Automatické závlahové systémy Hunter

  Automatické zavlažování je nezbytnou součástí každé moderní zahrady, parku, sportovních trávníků nebo golfových hřišť. Bez automatického závlahového systému se neobejde žádný kvalitní trávník a automatická závlaha je dnes již naprosto běžná nejen v zemích jižní Evropy, ale je dnes velmi rozšířená a naprosto běžná i v České republice.

 • Zahradní LED osvětlení 12 V Techmar - GardenLights

  Zahradní LED osvětlení GardenLights Techmar

  Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout.
  Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní venkovní svítidlo a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení 12 V se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION.

 • Stínicí clony / umělý živý plot - Artleaf

  Stínicí clony

  Pod značkou ARTLEAF (www.artleaf.cz) si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev
  i provedení. Stínicí clony ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy.

HUNTER zákaznické programyTisk

Vážení uživatelé závlahových systémů libovolné značky a jakéhokoliv stáří. Začíná Váš závlahový systém již dosluhovat? Potřebuje generálku? Nebo jen náhradu několika komponentů?
Využijte tedy některý z námi nabízených HUNTER PROGRAMŮ:

 

Rekonstrukční HUNTER CONVERSE PROGRAM 2018

Program je určený pro vlastníky, provozovatele či uživatele jakéhokoliv automatického závlahového systému libovolné značky (mimo značku HUNTER), v zahradě RD, v parku, na sportovišti nebo fotbalovém či golfovém hřišti. HUNTER CONVERSE Program umožňuje výměnu jakékoliv Vašeho starého postřikovače jakékoliv značky za nový, výměnu staré jednotky, ventilu či senzoru za modernější nový produkt značky HUNTER, se stejnou či vyšší užitnou hodnotou, za cenu až o 25 %  nižší, než je ceníková cena vybraného nového produktu! (podrobné informace ke stažení)

 

Věrnostní  HUNTER UPGRADE PROGRAM 2018

Program je určený pro majitele či provozovatele závlahového systému Hunter. HUNTER UPGRADE PROGRAM umožňuje částečnou obnovu či modernizaci některých součástí Vašeho systému Hunter. Chtěli byste si pořídit například novou generaci postřikovačů Hunter ULTRA nebo velice úspěšný moderní řídící systém Hunter SOLAR SYNC s multisenzorem a Vaše dosavadní řídící jednotka s ním neumí spolupracovat? Chcete využívat moderní technologie, které v době instalace Vašeho závlahového systému nebyly ještě na trhu? Pak právě Vám je určen tento program umožňující výměnu jakékoliv závlahového komponentu značky HUNTER za nový,  modernější nový produkt značky HUNTER, se stejnou či vyšší užitnou hodnotou, za cenu až o 25 %  nižší, než je ceníková cena vybraného nového produktu! (podrobné informace ke stažení)

 

Komunální HUNTER SPORT&CITY PROGRAM 2018

Program je určený pro vlastníky, provozovatele či uživatele automatického závlahového systému Hunter v parku, sportovní, či na jiné veřejné ploše. Potýkáte se například s vandalismem či krádežemi? Pak právě Vám je určena naše nabídka - HUNTER SPORT&CITY PROGRAM který umožňuje výměnu zničených nebo nefunkčních zařízení a komponentů HUNTER za nové, se stejnou nebo vyšší užitnou hodnotou za cenu až o 25 % nižší než je ceníková cena nového produktu! (podrobné informace ke stažení)

 

V případě zájmu, nebo případných dotazů, kontaktujte přímo nás, firmu IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení Hunter Ind., nebo některou z našich certifikovaných partnerských instalačních firem HUNTER. Vyžádejte si návrh rekonstrukce Vašeho staršího závlahového systému nebo jen návrh alternativního produktu Hunter na případnou výměnu nefunkčního dílu. Doporučíme Vám vhodnou certifikovanou instalační firmu ve Vašem okolí, poradíme Vám jaké vhodné kompatibilní komponenty lze případně použít za ty již dosluhující a jaké uživatelské výhody Vám tato úprava přinese.

Platnost všech tří programů v sezóně 201 je od 1. března 2018 do 28. února 2019.

 

V Praze 1. 1. 2018