IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Dodávky komponentů a technologií

S ohledem na fakt, že více než 95% našich zákazníků jsou instalační firmy, snažíme se způsob prodeje přizpůsobit požadavkům těchto zákazníků.

Objednávky je možné zadat následujícím způsobem :

  • Prostřednictvím e-velkoobchodu - preferovaný způsob
  • E-mailem s přílohou, na adrese irimon@irimon.cz
  • Osobně na adrese naší provozovny v Praze 14

Nejrozšířenějším způsobem zadávání objednávek je právě e-velkoobchod, který kromě přehlednosti a jednoduchosti zpracování objednávek nabízí pravidelným zákazníkům řadu dalších výhod.

Všechny objednávky přijaté do 12:00 hod jsou průběžně zpracovávány a připravovány ještě tentýž den k expedici. V odpoledních hodinách probíhá expedice zboží a následně rozvoz zboží tak, aby zásilka druhý den po obdržení objednávky byla doručena zákazníkům kdekoliv po celé ČR. Pouze výjimečně u větších či na zpracování náročnějších objednávek dodáváme zboží nikoliv do druhého dne ale do 2 dnů.

Více informací o dodacích podmínkách možnostech vyskladňování zboží a jeho dopravy naleznete zde.

 

topik PPL

 

Pro zákazníky se sídlem v blízkém okolí naší provozovny zajišťujeme expedici ve sjednaném termínu formou osobního odběru v naší provozovně v Praze 14.
Veškeré nabízené zboží si můžete osobně vybrat, prohlédnout nebo v mnoha případech i vyzkoušet v naší vzorkovně v Praze 14 - Kyjích.