IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Spolupráce při propagaci

Aktivní prezentace produktů a činností je zcela jistě nedílnou součástí práce každé společnosti, která se chce co nejvíce dostat do povědomí svých potencionálních zákazníků. Také my se snažíme o co nejširší propagaci nejen naší společnosti, ale především značky Hunter®, která v našem sortimentu zastupuje nosnou část produktů.

Abychom mohli i nadále Vám - spolupracujícím instalačním firmám závlahových systémů Hunter®, zprostředkovávat maximální množství poptávek na realizaci AZS, tak jako doposud, soustředíme se na aktivní prezentaci značky Irimon® a Hunter® mnoha způsoby a prostředky. Provozujeme několik webových prezentací na téma AZS, nebo například inzerujeme v časopisech pro veřejnost i pro odborníky. Účastníme se mnoha odborných seminářů a školení. Tiskneme také různé prospekty, letáčky, reklamní bannery a mnoho dalších materiálů, které nám pomáhají rozšiřovat informace o vysoké kvalitě závlahových komponentů Hunter®. Nezastupitelnou roli hraje v šíření dobrého jména závlahových systémů Hunter® také profesionalita našich instalačních firem, které se velmi vážíme.

Zcela jistě i Vy chcete, aby Vaše dobrá práce byla vidět, a aby se o Vaší společnosti dozvědělo co nejvíce potencionálních zákazníků.

Velice rádi Vám pomůžeme!

Spolupracujícím instalačním firmám nabízíme možnost podpory při propagaci značky Hunter®.

Máme pro Vás připraveny tištěné materiály, reklamní plachty a bannery, které pro Vás v případě potřeby necháme vytvořit na zakázku. V naší nabídce naleznete i mnoho kvalitních a užitečných reklamních předmětů. Nabízíme Vám také možnost získat technickou podporu a pomoc na výstavách, kterých se budete účastnit jako vystavovatelé a nebo například možnost zvýhodněné inzerce na našich webových stránkách.

Pro získání více informací o možnostech a podmínkách spolupráce na propagaci nás neváhejte kontaktovat.

for garden 2011 for garden 2011