IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Licence Hydrawise

Koncem roku 2021 změnila společnost Hunter Industries způsob prodeje všech typů licencí Hydrawise. Licence již není možno koupit formou kartiček s předtištěnými kódy, nově lze koupit pouze jejich elektronické verze a to prostřednictvím Hydrawise účtu nebo v aplikaci Hydrawise. Licence pro koncové uživatele Enthusiast Plan lze i nadále koupit prostřednictvím e-shopu a e-velkoobchodu Irimon. I v tomto případě se jedná o elektronické licence.

Nákup u společnosti Irimon

Koupit můžete pouze licenci pro koncového uživatele Irimon Enthusiast Plan. Oproti nákupu u společnosti Hunter získáte následující výhody:

 • Nákup v e-velkoobchodu, e-shopu nebo na prodejně
 • Platba v korunách (hotově, platební kartou, převodem).
 • Sleva při nákupu licence společně s ovládací jednotkou Hydrawise.
 • Sleva při obnovení platnosti stávající licence (pouze e-velkoobchod a e-shop po registraci).
 • Rabat při nákupu licence na e-velkoobchodu nebo na prodejně.
 • Cenově zvýhodněné obnovení licence až 30 dnů po konci platnosti stávající licence (pouze e-velkoobchod a e-shop po registraci).
 • Přehledná evidence všech licencí v Mém účtu (pouze e-velkoobchod a e-shop po registraci).
 • Aktivace licence do následujícího pracovního dne.
 • Možnost odložené aktivace (nákup licence do zásoby).
 • Zaslání upozornění na končící platnost licence na definovaný email (pouze e-velkoobchod a e-shop po registraci).

Postup nákupu:

 1. Licenci Irimon Enthusiast Plan koupíte v e-velkoobchodu, e-shopu nebo na prodejně.
 2. Přihlaste se do svého Hydrawise účtu / spusťte aplikaci Hydrawise.
 3. V menu Účet vyberte Detaily účtu.
 4. V poli Moje instalační firma zvolte Editovat (ikona zápisníku s tužkou v pravém dolním rohu).
 5. Vyberte společnost Irimon jako dočasného správce Vašeho Hydrawise účtu a potvrďte.
 6. Přihlaste se na www.irimon.cz a v Mém účtu v záložce Nákupy Licence Hydrawise aktivujte zakoupenou licenci.

Nejpozději do druhého pracovního dne bude na Vými zadaném Hydrawise účtu aktivován Irimon Enthusiast Plan s platností 365 dní. O této skutečnost budete informován/a emailem.

Stav licence můžete kdykoliv ověřit v Hydrawise (Můj účet – Detaily účtu v poli Podrobnosti licence) nebo na www.irimon.cz (Můj účet / Nákupy / Licence Hydrawise).

 


 

Nákup u společnosti Hunter Industries

Koupit můžete všechny dosavadní licence. Parametry jednotlivých licencí zůstaly zachovány, jedinou změnou je způsob prodeje a s tím související cena. Nákup provedete přímo v účtu resp. aplikaci Hydrawise, platba v eurech (PayPal / platební karta).

Postup nákupu:

 1. Přihlaste se do svého Hydrawise účtu / spusťte aplikaci Hydrawise.
 2. V menu Účet vyberte Detaily účtu.
 3. V poli Podrobnosti licence zvolte Editovat (ikona zápisníku s tužkou v pravém dolním rohu).
 4. Ve výběru licence klikněte na tlačítko Obnovit pokud prodlužujete stávající licenci nebo Vybrat licenci pokud kupujete novou licenci.
 5. Vyberte Upgrade pomocí PayPal. Pokud budete licenci hradit platební kartou a nechcete používat PayPal účet, doporučujeme zrušit zaškrtnutí u volby Každoročně automaticky obnovovat.
 6. Úvodní obrazovka PayPal je v angličtině, do češtiny se přepnete volbou v dolní části obrazovky. K provedení platby nemusíte mít aktivní PayPay účet, pouze zadejte e-mailovou adresu vašeho Hydrawise účtu a klikněte na další. K vytvoření PayPal účtu dojde automaticky během autorizace platby.
 7. Na platební bráně provozované společností PayPal postupujte obvyklým způsobem: vyplňte údaje z platební karty, fakturační adresu a odešlete platbu. Pro odeslání platby je třeba souhlasit s vytvořením PayPal účtu. Cena licence je přepočtena na eura, tato částka vám bude stržena z účtu. V případě korunových účtů dojde k převodu dle platného kurzového lístku a ceníku vaší banky.

K aktivaci licence dojde do třech dnů od uskutečnění nákupu. V účtu/aplikaci Hydrawise není třeba nic nastavovat, licence je platná od okamžiku aktivace po dobu jednoho roku. Stav licence můžete kdykoliv ověřit v části Můj účet - Detaily účtu v poli Podrobnosti licence.

 


 

Více informací, podrobné postupy nákupu a aktivace všech typů licencí a odpovědi na nejčastější otázky naleznete na portále Hydrawise.cloud. Přístup do rozšířené klientské sekce portálu Hydrawise.cloud je k dispozici přes odkaz v záložce Můj účet.