IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

ON-LINE objednávky

Synonymem pro výhodné, rychlé a efektivní nakupování odkudkoliv a kdykoliv je dnes již pro drtivou většinu našich zákazníků IRIMON E-velkoobchod. Internetový obchod provozovaný naší společností je určen především pro spolupracující instalační firmy, pro které jsou důležitými parametry rychlost nakupování, přehlednost, široká nabídka komponentů a také informací o jejich vlastnostech a použití. To ale není vše!

Registrovaným spolupracujícím instalačním firmám závlahových systémů Hunter®, poskytuje E-velkoobchod informace o ceníkových cenách, sezónních akcích i konečných netto cenách. Můžete si objednat cenově výhodnější celá balení nebo využít některé z mnoha akčních nabídek platných pouze pro objednávky vytvořené přes náš internetový obchod.

Společně s bohatou nabídkou komponentů, příslušenství a náhradních dílů pro automatické závlahové systémy za atraktivní ceny Vám však IRIMON E-velkoobchod nabízí také množství doplňkových funkcí pro usnadnění tvorby Vašich objednávek, následnou volbu způsobu dopravy a sledování celého průběhu vyřizování Vašich objednávek.

/clanky/E-shop_1

Komponenty jsou v katalogu IRIMON E-velkoobchodu přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií včetně možnosti stažení technických materiálů – katalogové listy, tabulky s parametry, produktové listy apod.

Naleznete zde informace, zda je zboží skladem, v jakých je nabízeno baleních, pokud je zboží dočasně nedostupné, tak jste okamžitě informováni o tom, kdy bude k dispozici. Zobrazovat a prohlížet katalog E-velkoobchodu můžete ve dvou různých uspořádáních s volitelným počtem položek na stránce. Využít můžete také zobrazení „Moje oblíbené“, kde si přednostně vybíráte z položek, které objednáváte opakovaně a máte je tak předfiltrované na jednom místě.

Ještě před dokončením objednávky jste informováni o případné ceně přepravy zboží, aby jste mohli zvážit volbu způsobu odběru. U internetových objednávek nad 25 tis. Kč zajišťujeme dopravu na Vámi zadané místo doručení ZDARMA (viz Nákupní řád E-velkoobchodu), kdekoliv po celé ČR, pokud si zboží nechcete vyzvednout osobně. Zboží je ve většině případů doručeno do druhého dne od přijetí objednávky. U rozměrnějších zásilek Vás budeme vždy předem kontaktovat s nabídkou způsobu, možností a termínu doručení.

/clanky/E-shop_3

Ihned po obdržení objednávky Vás budeme informovat o průběhu vyřizování objednávky od zadání do systému až po expedici. Při dodání přepravní službou PPL obdržíte na Váš email i kompletní seznam čísel balíků, díky nimž si můžete na internetových stránkách přepravce zjistit, kde se právě Vámi objednané zboží nachází.

Zákazníci, kteří E-velkoobchod aktivně využívají, zde naleznou i kompletní seznam všech faktur za odebrané zboží s informací o tom, zda je faktura uhrazena či nikoliv.

Součástí IRIMON E-velkoobchodu jsou aplikace Kalkulátor nabídek a Bonus program.