IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Zprostředkování realizací AZS

Jako výhradní distributor společnosti Hunter Industries pro ČR a zavedená společnost s dlouholetou zkušeností máme svou pevnou pozici na trhu se závlahami, jsme viditelnou firmou na internetu a máme dobré jméno v české závlahářské komunitě.

Často se na nás proto obrací koncoví zákazníci z celé republiky s žádostí o vytvoření návrhu a kompletní cenové nabídky na AZS. Jedná se jak o majitele zahrádek rodinných domů, tak i o fotbalové kluby či velké stavební firmy hledající subdodavatele pro realizaci závlahových systémů na velkých veřejných plochách.

Všechny tyto zákazníky přesměrováváme na své partnerské instalační firmy Hunter Partner® podle oblasti či regionu tak, abychom jim nabídli kvalitní instalační firmu z nedalekého okolí místa realizace závlahy. Důležité je také pole působnosti realizační firmy, některé se specializují spíše na sportovní plochy, jiné zase na zahrádky rodinných domů.

fotbalové hřiště 2 realizace AZS zahrady

Abychom mohli odkazovat koncové zákazníky právě na Vaši firmu, musíte být vlastníkem certifikátu (viz Možnost získání certifikace).

Stejná situace je i v oblasti instalace zahradního osvětlení 12 V, u kterého firma IRIMON, spol. s r.o. zajišťuje pro konečné uživatele stejný servis jako u závlahových systémů. Sdělete nám, z které oblasti pocházíte a předáme Vám tipy na několik nejbližších partnerských instalačních firem osvětlovacích systémů, kde si už sami vyberete svého relizátora, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Kontaktujte nás s Vaší poptávkou a pomůžeme Vám.