IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Zákaznická zóna pro pravidelné velkoobchodní zákazníky a dealery

Zprostředkování realizací AZSTisk

Jako výhradní distributor firmy Hunter Industries pro ČR a zavedená společnost s dlouholetou zkušeností máme svou pevnou pozici na trhu se závlahami, jsme viditelnou firmou na internetu a máme dobré jméno v české závlahářské komunitě.

Často se na nás proto obrací koncoví zákazníci z celé republiky s žádostí o vytvoření návrhu a kompletní cenové nabídky na AZS. Jedná se jak o majitele zahrádek rodinných domů, tak i o fotbalové kluby či velké stavební firmy hledající subdodavatele pro realizaci závlahových systémů na velkých veřejných plochách.

Všechny tyto zákazníky přesměrováváme na své partnerské instalační firmy podle oblasti či regionu tak, abychom jim nabídli kvalitní instalační firmu z nedalekého okolí místa realizace závlahy. Důležité je také pole působnosti realizační firmy, některé se specializují spíše na sportovní plochy, jiné zase na zahrádky rodinných domů.

fotbalové hřiště 2 realizace AZS zahrady

Abychom mohli odkazovat koncové zákazníky právě na Vaši firmu, musíte být vlastníkem certifikátu (viz Možnost získání certifikace).

Stejná situace je i v oblasti instalace zahradního osvětlení 12 V, u kterého firma IRIMON, spol. s r.o. zajišťuje pro konečné uživatele stejný servis jako u závlahových systémů. Sdělete nám, z které oblasti pocházíte a předáme Vám tipy na několik nejbližších partnerských instalačních firem osvětlovacích systémů, kde si už sami vyberete svého relizátora, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Kontaktujte nás s Vaší poptávkou a pomůžeme Vám.